Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetel bejövök neki?

Figyelt kérdés

Ma írta nekem hogy"én szeretlek most lehet h hülyén hangzik mert nem sokat találkozunk de szerintem te elég jófej vagy és jól el lehet veled beszélgetni meg minden:/"

Most akkor mi leheeet mert én mááár nem érteem.:S


2010. jan. 30. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

igen, bejössz neki!


az a legszebb, hogy amikor tetszik nekünk valaki sosem vesszük észre, hogy neki is tetszünk még az ilyen egyértelmű jelekből sem.. velem is ez szokott lenni, de hogy miért van ez?? hm.. passz

2010. jan. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöööm.^^.:P
2010. jan. 30. 23:05
 3/13 anonim ***** válasza:
Szeret, mind a 10 évével és minimum holnapig.
2010. jan. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ezt nem értem.:O
2010. jan. 30. 23:08
 5/13 anonim válasza:

Ha bejössz neki akkor lesz szeksz ha nem akkor nem lesz...

Bár ha olyan alakat h füvel fával akkor tökmind1..

De lehet h nagy Hazafi és a fejedre egy Nagy Magyarország térképet És mindent a hazáért...

2010. jan. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Bejössz neki ha azt írta hogy szeretlek, tehát hülye vagy ha ezt nem fogod fel. Tehát nőnemű vagy. Gratulálok, élvezd a megkülönböztetést életed végéig, az alacsonyabb munkabeosztást, a nehezebb karriert, a menstruációt, a menopauzát, a gyerekszülést, a ráncosodást, a csöcslógást, stb. Hajrá!
2010. jan. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hogy lenne szex ha 14évesekvagyunk?:O

DE azééköszi.:D

______________________________________________

Aham..

Kedves vagy.-.-

2010. jan. 31. 01:08
 8/13 anonim ***** válasza:
Sosem lehet túl korán kezdeni :D XD
2010. jan. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja bocsi.:D
2010. jan. 31. 02:10
 10/13 A kérdező kommentje:
De tuti h nem jövök be neki mert a bnömnek tudom msn jelszaváát nála fentvan és beszélek vele az ő nevében és azt mondja h nem meg mindin..:(
2010. jan. 31. 02:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!