Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem foglalkozik velem, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem foglalkozik velem, mégis én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

3 évig minden jó volt a kapcsolatunkban a barátommal, aztán kikerült külföldre dolgozni. Az első 4 hónapban semmi gond nem volt, minden nap írt nekem, mindig tudtunk beszélni, és megbeszélni is dolgokat. Viszont 4 hónap után átkerült egy másik lakó társaságba, ahol már nincs internet. Kezdetben megoldotta ezt úgy, hogy üzent az egyik lakótársával, akinek volt nete, vagy keresett egy helyet valahol az utcán, ahol van wifi.

Ennek egy hónapja kb. Azóta elfogyott a lendület, egyszerűen napokig nem keres, ha írok neki, sokszor egyáltalán nem reagál rá... 5 napig nem tudtam róla semmit. Aztán tegnap írt pár szót, de amiket én írtam vissza, láttam, hogy látta, de nem reagált rá semmit. Legközelebb éjjel írt, el is olvastam, de mivel félálomba voltam, visszaaludtam gyorsan. Erre ma ezzel kezdte napot, hogy mekkora bunkó vagyok, hogy ő várta, hogy írjak vissza, de nem tettem. Aztán mondtam, hogy ha már témánál vagyunk, tegnap délelőtt ő sem írt vissza semmit, csak annyit kaptam az arcomba, hogy "sokkal jobb volt neki, amig nem volt nete"... És, hogy már megint miért hisztizek.. Hozzátenném, hogy egyáltalán nem hisztiztem, hanem értelmesen elmondtam neki, hogy bánt, hogy ilyen keveset tudunk csak beszélni.. Ezzel nem foglalkozott, csak el lettem mondva megint minden idióta hisztisnek...

Ha hívom, nem veszi fel. Ha sms-t írok, meg sem nézi, ha neten írok, arra sem reagál...

És tényleg én lennék a hibás? Mit tegyek?

L20


2014. dec. 1. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Aww. Én szívesen írnék neked ha tudnék. :) Voltam hasonló cipőben. Nagyon ritkán jutottam net közelbe. És ha odajutottam akkor a leányzó meg nem beszélt velem mert mással volt elfoglalva, és aztán meg ő jött azzal hogy milyen keveset beszélünk. Kiemelném, hogy csak néha tudtam nethez férni, és olyankor azt mondta hogy neki nem jó.
2014. dec. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De sajnálom, hogy ezt kell àtélned, biztos nagyon fáj. Nem te vagy a hibás, te csak arra vágytál hogy a szerelmed ha már ilyen távol van, legalább neten keresztül legyen melletted. Szerintem nem volt szép tőle, neki könnyű, új ingerek, új mindennapok, te pedig ugyanott vagy csak mostmár egyedül. Ne magadat hibáztasd, mert nem tettél semmit.
2014. dec. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én szinte bárhol vagyok,vagy bármi dolgom van, amikor tudom, hogy esélyes, hogy tudnánk beszélni, mindig netközelbe van a telefonom (iskola, munkahely. stb), hogy rögtön lássam, ha ír, és tudjak írni... De sokszor hiába várom..
2014. dec. 1. 15:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Tisztára, mintha a pasimról írnál. Szintén külföldön van. Beszélünk. Van hogy eltűnik órákra. Én ha nem írok 10 percig, le vagyok ba$zva.

Ha ír, válaszolok mindig. Ő dolgozott 7végén, nem keresett, majd szombat este elmondott mindennek, hogy milYen kapcsolat ez, hogy én le se $zarom őt, és rohadjak meg különben is.

Azóta nem is írt. De ha én szóvá teszek valamit, az egyből hiszti, és neki arra nincs energiája...

2014. dec. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es tökéletesen olyan, mint a mi kapcsolatunk. Ha ő eltűnik órákra, én vagyok a sz_r, ha meg merem kérdezni, hogy hová tűnt. De ha én nem írok pár percig vissza, akkor abból apokalipszis van generálva... És ha megemlítem, hogy esetleg ő a hibás, akkor természetesen mély önsajnálatba kezd, hogy "persze, hogy te tökéletes vagy, és sosem vagy hibás semmiben, én vagyok a rossz és a bunkó mindig.."
2014. dec. 1. 15:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Èn is megkaptam, hogy képtelen vagyok beismerni a hibáimat,bezzeg az övét felnagyítom... Én meg pont a fordítottját érzem.
2014. dec. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!