Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátom emiatt mondta le a találkát?

Figyelt kérdés

A barátom a keletiből jött volna, kb. 30 perc, mire a városomba ér.

4-kor találkoztunk volna. Nos, az idő miatt egyáltalán nem járnak a vonatok.

A barátom így busszal tudna kijönni, ami kb. 45-50 perc. Mondtam, hogy jöjjön azzal, mire közölte, hogy az nem 45 perc, hanem kb. 1 óra 20 perc, és hogy akkor érte jönnének kocsival és haza vinnék(nem értem a logikát, mindegy).

Mondta, hogy tegyük át a talit, lehet bemegy az apjához, ha Pesten van az apja, és akkor együtt mennek haza kocsival.

De ha nincs Pesten az apja, akkor majd ott el lesz a Keletiben, vagy beül valahova.

Ha most kijönne busszal, akkor kb. 16:30-tól együtt lehetnénk, de valamiért az neki nem jó.

Nem is értem, ha kibuszozna a városomba vonat helyett akkor MIÉRT KELLENE ŐT KOCSIVAL INNEN haza vinni?

Érti valaki?

Közölte, hogy ne haragudjak, erről nem tehet. Nem akartam veszekedni a telefonban, hogy ebben semmi logika, hogy inkább vár a Keletiben egyedül kitudja meddig, minthogy kijöjjön hozzám, és beszélgessünk.

Egy megállóval lakik tovább, mint a városom, ahova a városomból BUSZ is haza viszi!!!!!! De nem, ezek szerint ez nem jó neki.

Baromira ideges vagyok...felajánlottam neki, hogy bemegyek busszal, de erre ez volt a válasza:

"Nem, akkor elkerülnénk egymást...". De az apjához be megy busszal.


2014. dec. 1. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a közepén már elvesztettem a fonalat.
2014. dec. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de bűzlik valami a dologban. ahogy csak tudja, kerüli a találkát. mióta vagytok együtt és milyen a kapcsolat? szerintem nem lesz nagy jövőtök...
2014. dec. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló:

Ne haragudj, kicsit zavaros. Röviden annyi, hogy vonattal és busszal is jöhetne(vonattal szokott járni, a busz idő 20 perccel több). Mivel nem járnak a vonatok, a lényeg, hogy minden kifogást megragad, hogy ne keljen busszal jönnie.

2. válaszoló: 3 éve vagyunk együtt, ő 18 én 19 évesek.

Nekem is ez az érzésem kicsit, hogy bűzlik a dolog...

2014. dec. 1. 15:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Na most akkor nem jön fel a keletibe hogy találkozzatok, de mégis ott van a keletiben? dafuq
2014. dec. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy a buszon jár valaki akivel nem akar találkozni? vagy csak egyszerűen utál buszozni?
2014. dec. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!