Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő (33) el hanyagolva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő (33) el hanyagolva érzi magát mit tehet?

Figyelt kérdés
A párom nagyon kevés időt szán rám, nem arról van szó hogy a nap 24 órájában legyen a kedvemben csak egy kevéske idő legalább 1 órát nem tudna csak velem és a gyerekekkel foglalkozni. Nem csak a számítógép létezik.
2014. dec. 1. 16:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Érzelmi szinten rendben van minden köztetek? Ezen gondolkodnék el. Lehet, hogy belemenekül a gépezésbe, mert valami nem kóser köztetek.
2014. dec. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 33 éves nőnek illene tudnia, hogy ezt a párjával kellene megbeszélnie.
2014. dec. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
beszélj vele. aztán még egyszer, utána fenyegetőzés, félrelépés, válás.
2014. dec. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Néha vannak viták de csak apróságokból, szexhez is van kedvünk mind a 2-nek csak amióta más a munkája azóta lett ilyen.
2014. dec. 1. 16:26
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen beszéltem vele és meg is hallgatott de nem változót semmi és ő azt mondja nincs gond velem sem az érzéseivel irántam.
2014. dec. 1. 16:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Tényleg ez a megoldás? Veszekedés > Fenyegetés > Félrelépés? :) Micsoda felvilágosult logika :) Remélem minden egyes ember aki veled les megcsal téged. :)
2014. dec. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérdezted a munkájáról? Lehet ott nem stimmel valami. Ha a munka miatt van ez, és ez a család széthullásához vezethet, kellene keresni másik munkát. És nagyon kérlek ne fogadd meg azt a tanácsot, hogy lépj félre. Az sosem megoldás. Higgy nekem!
2014. dec. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem gondolkodtam megcsaláson csak jó lenne ha egy kicsit törődne velem is.
2014. dec. 1. 16:42
 9/12 anonim ***** válasza:

Ahogy írod, ez a munkája miatt lehet. Próbálj beszélni vele a munkáról! A beszédnek működnie kell köztetek, ha nem, az már régen rossz!

Új munka után kellene néznie. A család mindig fontosabb a pénznél!

2014. dec. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kottadelsol válasza:
Sajnos minden kapcsolat egyszer túl jut a zeniten. És onnantól kezdve igazi kihívás megtartani, hiszen az újdonság varázsa már többé nem működik. Nem hiszem, hogy az ilyen esetekhez van egyetemes megoldás, minden kapcsolat más, és sok jó megoldás létezhet. Egy biztos, hogy nagy türelem és elfogadás szükséges, és még ennek ellenére sem biztos, hogy a későbbiekben lesz pozitív változás.
2014. dec. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!