Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most érdeklem vagy sem?

Figyelt kérdés
Már most is, mint minden a hülye facebookból indul ki... Megismerkedtem egy falubeli sráccal, találkoztunk is egy buliban még halloweenkor, azóta minden nap beszélünk. Általában ő szokott írni, de mikor visszaírok neki csak 3 akár 4 órával később nézi csak meg. Olyankor kedves, de ezt nem tudom hova tenni. Találkoztunk is párszor, volt csók is. Olyanokat ír hogy imádja mikor ezt vagy azt csinálom, meg hogy csak nekem tűri el ha piszkálódok kicsit néha, vagy ha szólok valamiért ami nem tetszik. De ha még délben írok neki (csak egy példa) du 4ig meg se nézi vagy 5ig de közben posztol a facebookon akkor nem hondolhatja túl komolyan... pedig ő dzokott utánam érdeklődni, sőt egyenesen féltékeny ha más fiúval dumálok, Na ezt most akkor hova tegyem? O.o
2014. dec. 1. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
A volt barátnőm is csinált hasonlót, b**zott írni, de facebookon like-olt meg megosztott.. Hülye p**sa volt. Ott is hagytam a fenébe :D
2014. dec. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1 19/F

És olyankor mindig jött a kifogás, "jajj csak 1 percre nyitottam meg stb stb. és volt egy kép ami tetszett blablabla" De közben a haverjainak meg írt. pff


Azt mondom hagyd a fenébe. Csak meg akar húzni

2014. dec. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
és? rengetegen csinálják, hogy üzeneteket nem nézik meg (átutazóban vannak), de a dolgokat böngészik, vagy kiraknak valamit.
2014. dec. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Én általában megnézem az üzeneteket, hátha valami fontos.. Vagy ha tudom hogy Ő lehet hogy írt :)
2014. dec. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bioszrt válasza:

ez tök normális, jobb mintha facebookon lenne nagy szája és élőbe meg annyit se merne mondani hogy szia :DD amúgy én is mindig ezt csinálom mert kinek van hangulata arra hogy

Szia

Szia

Mizu?

Semmi,veled?

Itt se több

Na ez a halálom már nagyon unalmas ha normálisan beszélnénk értelmes dolgokról akkor azt mondom oké de így sosincs kedvem visszaírni. Na de lényeg a lényeg no para minden oké :DDD

2014. dec. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!