Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a barátomnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátomnak, hogy rám nyomultak?

Figyelt kérdés
Van egy főnököm a munkahelyen, aki nagyon jófej, segítőkész, kicsit túlságosan is. Én is kedves vagyok vele, de egyértelműen visszautasító. El akart hívni a múltkor valahova, de mondtam, hogy nem, köszi, van párom. Ő meg, hogy jaj, csak barátkozni akart... Tegnap egy értekezleten el kezdtünk beszélgetni és megsimogatta a combomat. Nem tudom mit csináljak, nem akarok belőle ügyet. De megbeszélném a párommal, viszont nem tudom, hogy fogadná? Nem engem hibáztatna érte, hogy lehet, hogy kihívó vagyok vagy csak azért mondom, hogy neki rosszul essen? 23L
2014. dec. 1. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a párod, akkro ne titkolózz előtte.

Az ilyen főnökkel meg közölném, hogy ha mégegyszer rossz helyen taperol, megy a feljelentés.

2014. dec. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten rosszul esne neki, de ugyanakkor héj, milyen jó csajom lehet ha nyomulnak rá. És addig amíg TE visszautasítod, nincs ka aggodalomra. De valahogy varrd el még itt a szálakat, simogatás meg minden..? Errmm.. Nope.
2014. dec. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 opened paradise ***** válasza:

Én a helyében szeretném tudni.


Ha továbbmegy,annak ellenére,hogy szólsz neki (már ha itt is rászóltál),akkor meg ne hagyd,szólj az illetékesnek,hogy zaklat.

2014. dec. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, elöször is, a pasidnak is el mondhatod, de az az első, ha van egy még magasabb szintű főnök, mint mondjuk egy felső v, akkor neki jelenteni kéne ezt.

Ennek az elintézésére van hivatalos módszer is.

Aztán ha akkor sem marad abba a dolog, akkor marad a feljelentés munkahelyi zaklatásért, ami aztán börtönt is jelenthet a fickónak.

A főnökök akkor ilyen kedvesek sajna csak a nőkkel, ha meg akarják dönteni őket.

Akárhogy is, semmiképp ne hagyd hogy szó nélkül maradjon az ügy, se azt hogy a pasid intézkedjen.

2014. dec. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem allisd le a munkahelyi lovagodat es tema lezarva, nem kell ezt tul lihegni. Neked kellene nagyon hatarozott es elutasito lenni... A baratomnak azert nem mondanam el, mert olyan ugrasztasnak is erzodik, most mit tud tenni szerencsetlen, meghallgat azt ideges lesz meg feltekeny, hogy te ott a munkahelyeden flortolgetsz.. Hidd el le lehet allitani, csak nem kell mosolyogni ra, meg nem kell raerni vele kozos kavezasra stb.. es ra kell szolni, hogy fejezze be..de ha raszolsz aztan meg odaulsz melle es mosolyogsz akkor szinte kihivasnak veheti.
2014. dec. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mond el a párodnak! Ha ismert és te őszinte vagy, nem taktikázol akkor nem fog téged hibáztatni. De nyugodt és higgadt helyzetben mond el.

Jártam hasonlóan.

2014. dec. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!