Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudom ezt feldolgozni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom ezt feldolgozni? Teljesen eltavolodtam tole, ez normalis?

Figyelt kérdés

Par honapja vagyunk egyutt a parommal, es szombaton olyan dolgot mondott, amit egyszerPar honapja vagyunk egyutt a parommal, es szombaton olyan dolgot mondott, amit egyszeruen nem tudok feldolgozni. Hiaba magyar az anyanyelvunk, de mindketten szasz szarmazasuak vagyunk, es elmondta, hogy mielott osszejott velem, elotte par hettel lefekudt egy cigany csajjal, akit valoszinuleg teherbe ejtett, de ne izguljak, elintezte a dolgokat,a csaj tuti nem terhes tole mar ha az volt, minden ok.

Hogy mit ert azalatt, hogy minden ok, hogy abortusz volt, vagy tabletta vagy nem tudom mi, igazabol nem is erdekel, de annyira megrazott. Annyira haragszom ra, hogy ilyet tett, de azzal vedekezik, hogy nem volt jozan.


2014. dec. 1. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Idővel talán. De nem tudom miért volt annyira megrázó ha ez akkor történt mikor nem voltatok együtt, akkor semmi közöd nem volt még hozzá. És ha azt mondja hogy a lány nem terhes, akkor ? Nincs folytatása az ügynek, kész, volt egy éjszakája, mikor még szingli volt.
2014. dec. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amikor elkezdtem vele jarni, mondtak, hogy hulyeseget csinalok, lelkileg bantani fog, de a rozsaszin kod tul nagy volt. Rengeteg dolgot tudtam meg, tobbek kozott azt, hogy elottem levo 1 evben vagy 20 novel volt egyutt, es csak azert, hogy lefektesse oket. De hogy egy cigannyal. Undorito!
2014. dec. 1. 17:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Figylej ezt neked kell tudni. Tudnál ezzel a tudattal élni? És ezek után megérinteni őt?
2014. dec. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Abban se vagyok biztos, hogy tenyleg szeret.

Ezek utan, nincs kizarva, hogy en is csak szexre kellek neki. Hiaban vagyunk egyutt 2 honapja, nincs olyan het, hogy legalabb 2x ne akarjon szexet. Mar az elso randin is, a karomat simogatta, megolelt...

2014. dec. 1. 17:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél beszélgetni nyugodtan írj privátot.
2014. dec. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!