Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérhetném a véleményeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetném a véleményeteket ebben a ratyi szituációban?

Figyelt kérdés
Az lenne a helykó, hogy kavarok egy lánnyal, ès kajálni is elhìvtam èlôben, aki látszólag nagyon is örült neki. Annyit mèg tudni kell, hogy ez elôtt csak látásból ismertem, de egyszer rámírt, haverok lettünk, pont akkor, mikor szakított az egykori barátjával. Èn megvigasztaltam meg minden, de nem gondoltam volna, hogy lehet több köztünk. Ô kezdett nyomulgatni ès egyre fèlreèrthetetlenebb dolgokat írni, majd pár hèt után feltettem magamban a kèrdèst, hogy mièrt is ne? Beszèlgettünk hetekig, majd elhívtam enni, a reakciót meg már írtam...Viszont ma megkeresett a barátnôje, ès azt mondta, hogy szerinte nem lenne jó ha összejönnènk, mert beszèlt vele hètvègèn, ès a szavaiból azt szûrte le hogy mèg nem áll kèszen egy új kapcsolatra...meg is lepett, mivel a lány nem úgy írt nekem, mint aki nem állna kèszen, viszont ha tènyleg neki van igaza, akkor inkább hagynám...vèlemèny?
2014. dec. 1. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
haver, kellesz a barátnőnek így közétek dobta magát
2014. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Apukaaam :D az meg jobb lenne, de van pasija :/
2014. dec. 1. 22:08
 3/4 anonim ***** válasza:
ez már olyan máónika shows :D annyi barátnő van hogy csak kapkodom a fejem :D
2014. dec. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most nehogy már emiatt ne találkozz vele? A barátnője foglalkozzon a saját dolgával. Még jó, hogy nekem nincsenek ilyen barátnőim... Szájba is vágnám, ha megtudnám, hogy a randim előtt odamegy titokban a pasihoz, és közli, hogy szerinte nem jó ötlet:-) Ehhez pofa kell, komolyan,,,
2014. dec. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!