Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek milyen volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen volt az első párkapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Most jöttem össze egy fiúval és neki most én vagyok az első. Ma megöleltük egymást és csak ennyi volt eddig és mondta nekem hogy ezt az ölelést egy kicsit hagyjuk mert neki ez még nagyon fura és nem bírja megszokni,de néha megölelhetjük egymást. Nektek is ilyen volt?
2014. dec. 1. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem vad volt, heves és rövid. Tarthatott volna tovább is, sokminden lehetett volna belőle, de nem úgy alakult.


23/F

2014. dec. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így visszatekintve, tulajdonképpen sz.ar.
2014. dec. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elején jó volt. Nekem nem volt olyan hogy hagyjuk az ölelést mert fura meg ilyen baromságok... Jó volt vele lenni, smárolni, megölelni. Inkább úgy mondanám hogy szokatlan volt mert addig sose éreztem hogy vonzódna hozzám egy lány.

Sajnos vagy nem sajnos de nem tartott sokáig a kapcsolat.

2014. dec. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

besírtam

arra nem emlékszem tegnap mit ebédeltem :D ebédelte? na ebbe se vagyok biztos


ő ja tuti volt első de nem emlékszem

2014. dec. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én kb. 15 voltam, a csaj 18 körül.

Inkább ő nyomult rám, mert én még tapasztalatlan voltam igencsak. Nem emlékszem, hogy tartottam volna tőle. Szerettem kézen fogva sétálgatni, ölelgetni, majd amikor az egyik búcsúzkodásunk alkalmával megtörtént az első csók, hát azt az érzést még definiálni sem tudnám, amit akkor megéltem. 1-2 találka után áthívott magához, és nagyon nyomult, tipi-tapi hasonlók, én mondjuk szerintem tapasztalatlanságomból fakadóan nem igazán tudtam mit tegyek, egyszer még ki is nevetett, nem mondta meg, hogy min nevet, de valahogy összeraktam magamban azt, hogy rajtam, és a töketlenségemen. Persze összeszedtem magamat, majd nem is sokkal később el is veszítettem vele a szüzességemet, de erről ennyit. Azt hittem, hogy egy komoly kapcsolat kezdetén vagyok a csajszival, de minthogy kiderült, csak játszadozott velem. Kb. 3 hetes kapcsolatnak elég hamar vége lett, amikor szerelmet vallottam neki. Összességében elég vegyes érzések keringtek akkor bennem, de valahogy a szomorú végkifejlet igencsak lehangolt akkor.

2014. dec. 2. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!