Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Üdv mindenkinek! Kérdesem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv mindenkinek! Kérdesem az lenne hogy ez a kapcsolatbol lehet meg valami? Tovb lent.

Figyelt kérdés

2014. dec. 1. 23:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hmmm, fogas kérdés
2014. dec. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Baba , hol a tovabb? Fene erti ezt a kerdest. Pacsi ;)
2014. dec. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2014. dec. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3# pacsi
2014. dec. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Bocsi lemaradt a lényeg ami igy hangzik: 19 evesen megismerkedtem egy pasival aki 40 eves volt gazdag jol menő helyes pasi. Miutan összehazasodtunk megszületett gyermekünkk. Na onnantol kezdve botrany.naphosszat alig latjuk mikor hazaér reggel 7 től este 5 kor jön alig alig foglalkozik a gyerekel. Semmit nem segit a gyerek korul nagy néha felveszi ha sir eddig 4 volt setalni az 5 honapos babankal es 3 x tette tisztaba. Neha erzem a feszultseget koztunk ha hazajon es rosz napja volt akkor bennem keres hibat, a minapp azert kaptam pofont tőle 2 js mert mertem szova tenni hogy nem hajlando velunk setalni de a női ismerosevel elobb elmegy kavezni
2014. dec. 1. 23:47
 6/12 A kérdező kommentje:
Teljes mertekben el vagyok keseredve van olyan nap amikor orakon at sirok mert teljesen ki vagyok tole idegileg. Elment nyaralni kulfoldre 1 hetre a keresztapjaval mondvan fius dolog engem edesanyamhoz passzintitt le. Tovabba mikor terhes voltam a gyermekunkel mi alberletbe eltunk mivel neki volt egy hatalmas szep haza es mint kiderult benne a volt exe él aki nem hajlando kikoltozni igy o masodik evet taposta a alberletbe a baba szul elott 2 hettel kapzuk vissza nagy nehezen.
2014. dec. 1. 23:51
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezeket mi d elturtem neki sőt azt is hogy terhessegem alatt kertem engedje meg h bekepjek facebookjaba nem engedte .. egy nap be jelentkezve maradt ..mikor latim hogy tobb nobek ajanlatott tett stb... ezt islenyeltem a minapp kisbavam sirt be ment hozza es mertem szolni hogy a gyermek nem almos ne kenyszeritse alvasra erre beidegeskedett elkezdett csapkodni mondvan nem hagyom a gyerekevel nyugodtan kibontakozni . Aztan ram tamadt mivel nem hafyhattam magam visszaramadtam es ugy beken hagyott es meg ez utan azt mondja hogy ooo hat szeret engem. Uttalom teljes szivemből. Nem hiszek mar beki
2014. dec. 1. 23:55
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyik ismerős csaj hasonlóan járt mint te.22 évesen összejött egy 50 feletti pasival.Vállalkozó a fickó,tele van pénzzel,bmw,nagy ház mindene megvan.A csaj is terhes lett,együtt éltek egy darabig,közben megszületett a baba is,aztán a pasi rájött hogy neki nem jön be ez a tipusú élet.Úgyhogy összepakolta a csaj és a baba cuccait,és hazaköltöztette őket a csaj szüleihez.Ő pedig éli az eddigi életét.Nálatok is ez lehet a helyzet.Nem gondoltátok végig hogy mivel jár majd a közös élet.A pasid eleinte élvezte hogy egy 19 éves csajjal kefél,de ez a mostani helyzet már túlzottan sok kötöttséggel jár számára.És mostanra már szerintem teljesen elege van az egészből.Ő,a régi megszokott,gondtalan életére vágyik.Úgyhogy a kérdésre válaszolva,ebből már nem lesz semmi.Ez már csak kínlódás.
2014. dec. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
En is igy gondolom mar. Folyton gyerekkel fenyegett hogy elveszi tolem
2014. dec. 2. 14:05
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyugi,a gyereket csak nagyon nyomós ok miatt adják az apának.Ez csak fenyegetőzés a részéről.Üres duma,semmi több.Viszont azt hiszem hogy lassan itt az ideje hogy elgondolkozz rajta,hogy hogyan tovább nélküle.Fiatal vagy még így nem késő újrakezdeni.Semmiképp ne maradj vele,mert így még jobban tönkre teszi az életedet.
2014. dec. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!