Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felejtés! Mi tehetnék? Komoly,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtés! Mi tehetnék? Komoly, érett emberek válaszait tanácsait várom!

Figyelt kérdés

Volt egy párkapcsolatom, ami 4 éve kezdődött és már több, mint egy éve vége, de sajnos a mai napig nem tudtam elfelejteni a lányt. Nagyon szerettem, szívem mélyén még ma is szeretem, mindent megadtam volna neki, de ő nem akart az első fiúnál maradni, még vágyott az életre. A szakítás nem volt egyszerű, közel fél évig tartott, én pedig csak azért engedtem el, mert tisztelem őt annyira, hogy ha másra vágyik, hadd menjen. Mára már nem hiszem, hogy sokan gondolna rám, vagy hiányoznék neki, az újrakezdés szinte ki van zárva, és tudom, nekem is tovább kellene már lépni!, de nagy űr maradt a szívemben, ahol eddig ő volt. Nehezen tudom lekötni magam más dolgokkal, sokat gondolok még ma is rá.

Ti mit ajánlotok, hogyan lépjek túl, mit kezdjek az emlékekkel, hogyan vegyek észre más lányokat? Ez kicsit furán hangzik, de mindig az a "nekem ő kell" gondolat jár a fejembe, ha másokkal akarnék ismerkedni.

Ha valakinek van hasonló tapasztalata, vagy történt vele is hason, kérlek írjátok meg!

22 F


2014. dec. 2. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:
ilyen helyzetben más nem sokat tud segíteni neked, a valóság meg az hogy akiknek együtt kell lenni azok együtt lesznek akiknek nem azok nem, nincs kizárva hogy egyszer majd x idő múlva újra együtt lesztek, de lehet hogy nem,de ettől függetlenül élned kell az életed ha nem ő de egy másik lány vár már rád csak figyelni kell. Nem tudsz sokmindent tenni csak próbáld lekötni magad előbb haverokkal aztán meglátod hogyan alakul, de foglald le magad.
2014. dec. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet, csak engem megcsaltak és lány vagyok. De nagyon nehéz visszazökkenni a régi kerékvágásba. Én sportoltam, meg a munkába/tanulásba temetkeztem és idővel egyre jobban hozzászoktam, hogy ez így van jól és majd lesz egy jobb ember, akivel boldog lehetek. Addig is az életem más területeire és magamra koncentrálok. Élvezem a szingli életet, flörtölök, barátkozom. Most nem is hiányzik egy kapcsolat. Kezdem úgy érezni, hogy megkönnyebbülhetek, amiért vége. :)

21/L

2014. dec. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 egybaba ***** válasza:

A legtöbbünknek van iylen élménye, emléke.

Tarsd csak meg ezt a szép emléket, de ne élj a múltban.

Tekints előre. Éld az életed és keresd meg az új boldogságod. Gyakran elvesszítjük a szeretteinket hol így hol úgy... Aztán ahogy élünk tovább jönnek új szerelmek, ús örömök. A legnagyobb boldog szerelmek 40 év felett vannak úgyis :D - cupp (nagymamid)

2014. dec. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!