Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el neki mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki mit erzek iranta?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jofej lany, akivel mar regebb ota nagyon joba vagyok. Nagyon tetszik is nekem, sokat szoktunk chatelni, es amikor tudunk talalkozni iz. Ugy vagyunk mint legjobb baratok, de en szandekosan soha nem emlitem a "barat" szot. Vajon lehet ebbol tobb is? Es hogyan tudnam elmondani neki mit is erzek iranta? Hivjam el valahova? Hogy csinaljam hogy esetleg ne tunyek nevetsegesnek ha elutasittana?

2014. dec. 2. 01:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Az kizárt dolog, mert nem tudom!
2014. dec. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
eleinte csak célozgass, öleld meg sokszor nyomj puszit a homlokára légy olyan kicsit mintha a párja lennél csók meg ilyesmi nélkül aztán ha látod hogy vannak jelek esetleg úgy néz rád vagy ilyen esetben néha csak jönnek sorra a dolgok akkor elmondhatod neki hogy tetszik neked, nem kell félned csak óvatos legy nehogy elveszítsd mint barátot.
2014. dec. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az olelgetessel kapcsolatben felek kicsit, mert aki a multkor beprobalkozott nala az is igy kezdte, es nem tudom, nehogy egybol kiszurja mi a szandekom. Habar legelore ugy kellene viselkednem mint egy barat es lassan haladni elore, ugye?
2014. dec. 2. 01:29
 4/10 anonim ***** válasza:
akkor az ölelgetéssel csak óvatosan de igen egyre jobb baráttá kell válnod és nyújts neki sok gondoskodást figyelmet és vigyázz rá de csak barát szerepben remélem érthető aztán jönni fog minden magától.
2014. dec. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen ertem :) am mikor egy tersasagba vagyunk, marmint ugy ertem hogy nem csak ketten vagyunk hanem a kozos barataink, nem tudunk olyan nyugottan beszelgetni :-?? Most nehezebb mert nem tudunk kimenni a parkba es egy padon beszelgetni :/ ilyenkor valasszak inkabb egy csendesebb helyet ahova be lehet ulni es egy uditto vagy forrocsoki mellett nyugottan tudunk veszelgetni, ugy hogy mas ne zavarjon, ugye? :)
2014. dec. 2. 01:43
 6/10 anonim ***** válasza:
látod, tudod te magadtól is.... :)
2014. dec. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszi a tanacsokat :D :)
2014. dec. 2. 02:04
 8/10 A kérdező kommentje:
A legnagyobb bajom hogy lehet tul felenk vagyok, mert felek az elutasittastol..
2014. dec. 2. 02:05
 9/10 anonim ***** válasza:
nincs mit ez igazából rajtad múlik, ha óvatosan közeledsz akkor nem is lesz igazán elutasítás mert látni fogod hogy ő mennyire szereti a közeledésedet vagy közelít-e ő is hozzád. Vannak jelek csak figyelni kell nagyon.
2014. dec. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszi szepen megegyszer :D
2014. dec. 2. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!