Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyik legjobb barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik legjobb barátommal lefeküdtem, mi lesz ezután? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Fél éve legjobb barátok vagyunk, nem is tudom elképzelni a mindennapjaimat nélküle. Viszont hétvégén annyira egymás lelkébe merültünk, hogy megtörtént. Igazából nem akartam, de nagyon jó volt, jól ismerjük egymást. Ő kész van tőlem teljesen, akar folytatást. Én nem vagyok benne biztos, mert nem akarok kapcsolatot, alig 2 hónapja lett vége a 2,5 éves kapcsolatomnak,és még az sem tisztázódott bennem.
2014. dec. 2. 01:45
 1/5 A kérdező kommentje:
19/L
2014. dec. 2. 01:46
 2/5 A harmadik szem ***** válasza:
100%
Minél többet gondolkozol rajta és próbálod értelmezni az érzelmeket, annál inkább kerítesz fölöslegesen nagy feneket a dolgoknak. Ne gondolkozz, cselekedj úgy, ahogy azt jónak érzed, úgy, ahogy jön magától.
2014. dec. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tipikus csaj gondolkodás, ezért nem lehet senkivel se összejönni...
2014. dec. 2. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Ezért hal ki az intelligensebb réteg mer túlgondol mindent és szaporodnak a hülyék vagy egyszerü emberek...
2014. dec. 2. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én anno ugyanígy a legjobb barátommal vesztettem el a szüzességem is. Később nem jöttünk össze, még egy darabig összejártunk szexelni, aztán nekem lett más, akivel összejöttem és utána nem is nagyon beszéltünk. Én nem akartam tőle semmit, csak szexet, nem voltak ilyen gondolataim, hogy talán többet is lehetne kihozni ebből.
2014. dec. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!