Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni két fiú között.

Az egyik igazi "macsó" , enyhén beképzelt, nagy szájú, cigizik, piál.

De amellett hatalmas szíve van,bár erről senki sem tud csak én mivel mindenki mással flegmázik rajtam kívűl.

Azt állítja,hogy mindennél jobban szeret engem és azt hiszem én is így vagyok vele.

Viszont ott a másik fiú...

Aki annyira édes, mindig meghallgat, órákig tudok vele beszélni, megért engem.

És azt mondta,hogy tetszem neki.

Kit válasszak?

Ha az elsőt akkor,hogy mondjam meg a másodiknak,hogy mi a helyzet?

És ha a másodikat,hogy mondjam el az elsőnek?


2014. dec. 2. 06:52
 1/7 anonim ***** válasza:
nyomorék vagy, egyiket se
2014. dec. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most a válaszok alapján fogsz pasit választani? Hány éves vagy, 12?
2014. dec. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tarts két pasit egyszerre.
2014. dec. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A másodikat! Az elsőről nem tudhatod, hogy hányan hiszik, hogy "csak ők tudják, hogy milyen hatalmas szíve van".

Illetve mégis az elsőt, hiszen azt írtad, hogy azt hiszed, mindennél jobban szereted!


komolyra fordítva a szót, muszáj döntened? Isenkor szokott lenni az, hogy akármelyiket választod, utána vered a fejed a falba, hogy miért nem a másikat!

Ha tényleg mindennél jobban szeretsz valakit, és szerelmes vagyn ott nincs a szívedben helye kettőnek!

2014. dec. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Orsy070 ***** válasza:

Ez attol fugg.

Milyen eletett akarsz te sajat magadnak ??

Az elso fiu mellet bulizhatsz szorakozhatsz ,ihatsz ,cigizhetz elheted tipikus tinis eletett.

a masik sracnal meg esetleg gondolhatsz komolyb dolgokra esetleg majd csaladra, gyerekre .

Es mindvegig vagyni fogsz a bulizasra es a takergesre de egy ido utan rajosz hogy ugy jobb mert vn kivel beszelges es van kinek elmond a problemaid.

En azt a tanacsot adom hogy a szerenyeb fiut valaszad mert az a lenyeg az egesz kapcsolatba hogy kivel erted meg magad leginkab .

2014. dec. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez remélem valami provokatív kérdés...

Ennyire naiv és ostoba lányt ritkán látni.

2014. dec. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon naiv és tapasztalatlan vagy még.Ezért inkább válaszd az első fiút.Igaz hogy csak dugásra kellesz neki,de így legalább tanulsz valamit az életről.
2014. dec. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!