Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazugnak nevez szerepjáték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazugnak nevez szerepjáték miatt. Haragszik, és nem tudom mit tegyek. [? ] 15/L

Figyelt kérdés
Volt egy barátom aki elköltözött Amerikába. A kapcsolatot facebook-on és Kik-en tartottuk. Egy idő után átment a beszélgetésünk szerepjátékba. (pl: *megölel* Cuki vaagy *bújik* ) Ask.fm-en nekem is volt egy szerepjátékos fiókom, ahol ugye a szerepjátékok nem függenek össze. Megtalálta az oldalamat, és arra következtetett hogy megcsalom (online, reakció: WTF?) ezért rögtön szakított velem. Aztán facebook-on összejött egy másik lánnyal, de közben velem is beszélgetett. Aztán bejelentette hogy szeret, úgyhogy szakítani fog azzal a másik lánnyal. Én közben írogattam tovább ask.fm-en, de senkivel sem szerepjátékoztam 'kapcsolatot' inkább csak horrort, meg idiótaságokat. C: Aztán felháborodott (a fiú) hogy ő azt mondta hogy töröljem ki a fiókomat. Ami nem igaz, egy szóval sem mondta. A lényeg hogy itt már "hazug disznó" voltam. Aztán egy pár napig megint nem beszéltünk. Utána megint rám írt, és megint kezdődött minden. Mondtam hogy szeretem. Mondta hogy ő is. Én erre: O///O Ő pedig: Barátként. Szóval ilyen beszélgetések mentek, de én nem tudtam elviselni hogy mást szeret, hogy folyamatosan posztol ("A barátnőmet akaroooom - [barátnője neve] társaságában" Meg kb. ilyeneket.) Barátaimat kérdeztem hogy hogyan szerezhetném vissza, egyik barátnőm javasolta hogy állítsak be valaki mást, hogy kapcsolatban vagyunk. Én megkértem egy barátomat hogy állítsa be, így ő meg is tette. Aztán a volt barátom bejelenti hogy hazug vagyok, mert azt mondtam hogy szeretem, és kapcsolatban vagyok. Neki is elmondtam hogy mit akartunk elérni erre ő: "It's your fucking fault! I wish I never met you, and now, I hate you, don't talk to me anymore!" //"Ez a te k*baszott hibád! Azt kívánom, bárcsak sosem találkoztam volna veled, utállak, ne írj nekem soha többet!"// Na és itt a probléma. Hiányzik, és nem tudom mit csináljak... Segítség!!! T-T

2014. dec. 2. 07:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ez szánalmas kis történet volt
2014. dec. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem értem miért kell neten szexuális életet élni. keress valakit helyben és nemkell ilyen hülyeségekkel foglalkozni. vagy a jövöben skype fognak d_ugni az emberek?
2014. dec. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Éretlen kis pöts.

Hagyd a fenébe, és keress egy értelmes srácot!

2014. dec. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ideje egy új szintre emelni a kapcsolatotokat. Mostantól legyen *dug* *dug* *sóhajt* *elélvez* is a beszélgetésben.
2014. dec. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Osztom az elsőt... az élet nagy problémái 15 évesen... :/
2014. dec. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jézusom. ezt mentsd le valahova és olvasd el pár év múlva. *fejétfogja*
2014. dec. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hahaha, a mi tini-korunkban nem volt net, pedig most de visszaneznem en is a hulyesegeket, amiket ontottunk magunkbol


Most komolyan, elkoltozott a baratod egy masik kontinensre, te meg itt rinyalsz, hogy mi lesz a kapcsolatotokbol? Semmi, nagy nagy SEMMI!!!!

Meg par hetig hisztiztek, sok sok drama, aztan mindenki megy eli a sajat eletet ott, ahol eppen van (es az nem az eter!)


Csak ugy tudod magad tovabbtenni rajta, ha minden kommunikaciot megszakitasz vele. Ez a busz mar elment, ebbol a kapcsolatbol nem lesz csak egy big fucking nothing (talan igy jobban megerted...


Take his advice: don't talk to him ANYMORE!!!

2014. dec. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 pihécske válasza:
Ha visszaakarod szerezni ezt az...embert,akkor az a te hibád lesz,mert ugyanúgy megteszi ezt veled!Ne törődj vele,és próbálj kialakítani egy normális emberrel egy normális kapcsolatot,ezzel meg ne törődj!
2014. dec. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!