Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Attól tartok a barátom egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól tartok a barátom egyre agresszívebb. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Veri a csincsilláját mert nem a megfelelő helyre ürít, velem is egyre durvább az ágyban, petting a részéről alig van, de "elvárja" h én foglalkozzak vele. Szeretem őt.
2014. dec. 2. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Hülye vagy.

Én addig hozzá se nyúlnék, amíg ki nem nyal, le$zarom, mit vár el.

De ti... megalázzátok magatokat, és azért ilyenek a pasik, mert ehhez szoktatjátok őket, képtelenek vagytok magatokért kiállni.

2014. dec. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szereted őt, de agresszív... Valahogy ha velem durván bánna egy pasi, hiába szeretem, biztos hogy szóvá tenném neki, hogy nekem nem jó, változtasson a hozzáállásán. Ha pedig nem, akkor puszi pá, mehet amerre akar. Egyetértek az első hozzászólóval, nem kell mindent hagyni, mert ő ebből csak azt látja, hogy alázhat, bánthat, sőt még ha nem egy magas érzelmi intelligenciával megáldott ember, akkor azt is hiheti, hogy ez még így tetszik is neked...
2014. dec. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nála laksz és nincs hova menned,vagy miért nem hagyod el? a szerelem kevés egy kapcsolathoz...
2014. dec. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
múlik a dolog. nála legalább is.
2014. dec. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ilyen a helyzetetek. Mióta tart az állapot? Tudsz valami okot esetleg, amiért - ugyan nem jogosan - agresszív lehet?

Egyetértek az előttem szólókkal, próbálj meg kiállni magadért. Én is mindig kinyalom a barátnőmet, és valahogy még a hangomat sem emeltem fel vele szemben, pedig 3 éve vagyunk együtt. Amúgy hány évesek vagytok? Mióta vagytok együtt?


Lenne nekem is egy kérdésem, ha nem gond. Egy csincsillát, hogy lehet verni? Az olyan pici, aranyos állat. Érdekes számomra...

2014. dec. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!