Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bűntudatom van ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűntudatom van ez normális?

Figyelt kérdés
Már nem szeretem a páromat ügy igazán, nem igazán érek iránta semmit se, inkább csak bűntudatom van, hogy Ő szeret, de én már nem szeretem. Illetve valamit érzek iránta, de azt nem, hogy ő életem párja, meg vele le tudnám élni az életem. Egyszerűen nem vagyok boldog mellette. Mindig el akarom mondani neki, főleg amikor összekapunk, akkor bevágnám neki, hogy már nem szeretem, de mindig találok okot rá, hogy ne tegyem. Nyilván félek, hogy mit reagálna, nagyon rosszul esne neki, nem akarok neki rosszat. Meg hát mostanában nincsenek túl jó napjai, és nem tudnám tovább rontani a helyzetet. Illetve mindig mondja, hogy én vagyok, akire számíthat, aki őt egybe tartja ("ha én kidőlnél mellőle, ő is kidőlne"), gondoskodó vagyok, néha már túlságosan is, de ez belőlem fakad. Sajnálom inkább, meg tisztelem túlságosan is, ő nem tisztel annyira, mint én őt. Mi lenne a helyes? Nem akarom cserben hagyni!!
2014. dec. 2. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
mióta vagytok együtt és hány évesek vagytok?
2014. dec. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia nem tisztel teged szerintem egyszerüen dolog,hagyd el,mi értelme igy szenvedned mellette?
2014. dec. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lassan egy éve, én vagyok 20 (lány) ő pedig 32.
2014. dec. 2. 11:24
 4/6 A kérdező kommentje:
Valami egészséges megoldást szeretnék, mert tényleg nem akarom cserben hagyni!
2014. dec. 2. 11:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor tisztelnéd igazán, ha nem hazudnál neki. Hosszútávon mindig az a jobb, ha igazat mondasz.
2014. dec. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha folytatod ez téged fog megenni...ráadásul ez így börtön. vársz, vársz, vársz. MIRE???? :)
2014. dec. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!