Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bármi történjen az életben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bármi történjen az életben, akkor is akarsz találkozni a pároddal nem?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel sok minden történt, nem részletezem, de az elmúlt 2 hónapban egyetlen percet nem láthattam. Én elhiszem, hogy az ember életében lehetnek nehéz pillanatok, vannak dolgok amihez idő kell, de hogy egyáltalán ne találkozzunk... Azt mondja imád és sajnál mindent...

Szakítottunk egymással, mert emiatt sok vita volt, még visszasírja az egészet, de szerintem ugyan így nem látnám még hónapokig... Persze barátnőkkel eltud menni vásárolgatni, és ehhez hasonlók...


2014. dec. 2. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lapát.
2014. dec. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Úgy értem jól tetted, hogy szakítottál vele, csak hülyített az alapján amit elmondtál. Ne sajnáld, találsz 1000* jobbat.
2014. dec. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy harmadik személy került a képbe.
2014. dec. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én már nem lennék rá kíváncsi. Akkor gondolkodott volna, amikor még együtt volt az emberrel...
2014. dec. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Arra van időd,amire szakítasz.Te már nem fértél bele az életébe.Hagyd a ..csába!
2014. dec. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
még jó hogy dobtad, nagyon imádhat ha nem is találkozik veled, de barátnőzni tud :D vicc, majd egyszer visszakapja ő is ezt a fajta "szeretetet"
2014. dec. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
van olyan, hogy sokáig egyszerűen nem vagy kíváncsi másokra, DE nem két hónapig és főleg nem úgy, hogy közben másokkal meg shoppingolgatsz..
2014. dec. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sajnos jól érzed, és jól tetted, hogy szakítottál vele.

Mert még csak nem is arról volt szó, hogy annyira maga alatt volt, mert barátnőzni el tudott menni.

2014. dec. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Voltam már iylen helyzetben többször....ahogy előttem is írták, az embernek arra van ideje, amire szakít, ne már hogy egy találkozás nem fér neki bele, főleg, ha a barátnőkkel el tud járni...1-2 dolog belefér, amit meg lehet érteni, na d ehogy soha ne érjen rá összefutni?! Hagyd a csajt, ez a hajó már elúszott....
2014. dec. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kérdésből lemaradt, hogy távkapcs, de ez még nem mentség a 2 hónapra...
2014. dec. 2. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!