Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Urszi kérdése:

Hihetetlen ez az egész, szerintetek mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szakìtottam a volt párommal, együtt is éltünk.Tarskeresozott,hazudozott, de ezek után osszeköltöztem vele, de mondanom se kell állandóan agyaltam kutattam utána, nem volt egy nyugodt percem se.Majd akkor mondtam ki a végszot, amikor épp kutattam utána és megis talaltam, nőként regisztralva abcd néven. Ő vidéki, de ennek ellenére a lakásban maradt, mondván, hogy ő tudja fizetni, mellette kocsitörlesztő és egyéb hitel, de vállalta, mikor elköltöztem tőle. A lényeg hogy így telt pár hónap, közbe találkoztunk párszor, mert nem ment az elszakadás, a vége az lett, hogy osszevesztunk nagyon és megütött. Ezután elküldtem végleg, haza költözött vidékre. Majd eltelt másfél hónap és a barátain keresztül felvette velem a kapcsolatot és újra elkezdtunk beszelni.Bizonygatta, hogy megváltozott, és hogy majd látni fogom, mindent megmutat.Mondom jó talalkoztunk vasárnap. Leutaztam szolnokra. Ő bérelt egy szobát elmentunk kajalni. Közbe ilyeneket mondott, hogy ő gyereket akar, meg osszekoltozni minél hamarabb. Nagyjából ő fizetett mindent.(kb 12 ezer ft) De megemlitette, hogy hogy elment a penze, es nem tudja kifizetni a kocsira x osszeget, erre megkerdeztem adjak penzt? valasz:dehogyis nem!!! Az allomason adtam 2000 ezer ftot, hogy nehogy azt mondhassa h mindent ő fizetett.Majd mikor haza értem éjszaka ilyen sms fogadott hogy ő jól érezte magát de igazán lehetett volna fele fele mert az ő anyagi helyzetébe én bele se gondolok.Szoval undorító,azóta irogatott nem reagaltam.Azota folyamatosan bombáz, hogy én ilyen olyan vagyok, meg hogy sose szerettem, és én szarba hagyom mindit. Nyílván menekülni akar hozzám, mert otthoni közeg borzasztó.Azt nem értem, hogy akkor minek igerget, hogy megváltozott. Mire jó ez az egész? Mit akar? Légyszíves a válasz ne az legyen, hogy hülye idióta vagyok, magamnak köszönhetem, nyilván így van, de valami ami segít.

Köszönöm



2014. dec. 2. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szó szerint ezt akartam írni, de ezek szerint te is tudod. Meg is érdemled, ha még mindig nem voltál képes kidobni.
2014. dec. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A pénzed, némi főtt étellel és szexszel vegyítve. Egy percig se hidd, hogy az ilyen alakok őszintén képesek szeretni.
2014. dec. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy próbálkozás volt, mert anyagilag és egyéb okok miatt is jól jár veled. Ilyen negédes dumával akart bevágódni, meg azzal, hogy kifizet mindent, aztán elsírja neked a nyomorát, te meg úgy is kisegíted, ezért fizetett mindent.

Csak mivel nem jött be, ezért le esett az álarc. Elég hamar. Buta és türelmetlen a pasi. Még taktikázni sem tud.

Nem változott ez semmit. Max még alattomosabb lett.

Hajtsd el, mint a magzatvizet!!! Egy birtokolni való tárgyat lát benned, amiben haszna van.

2014. dec. 3. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tökéletesen egyetértek.24 évesen ez volt az első csalódásom, bocsàssàtok meg a naivitàsom, és köszönöm szépen a válaszokat!
2014. dec. 3. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!