Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Általában milyenek a 21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában milyenek a 21 éves lányok? Vannak, akik már esetleg családalapításon gondolkodnak, vagy az még nem az a korosztály?

Figyelt kérdés
30 vagyok, és lassan már családot szeretnék, de belezúgtam egy 21 éves lányba. Úgy érzem, hogy jól alakulnak vele a dolgok, de nem akarom máris ilyen kérdésekkel elijeszteni. Komoly gondolkodásúnak tűnik, jövőre fejezi be az egyetemet, és ő is komoly kapcsolatot szeretne, ennyit tudok. Mit mutat az általános tapasztalat: van rá esély, hogy működhet a dolog 9 év korkülönbséggel?
2014. dec. 3. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
van olyan aki 17 éves korában már a családalapításon gondolkodik és be is vállalna egy gyereket (még ha felelőtlennek is tűnik)...de van aki 40 évesen sem akar gyereket, mert még nem érzi szükségét...hogy az adott lány mit akar azt csak ő tudja megmondani...kérdezd a jövőbeli terveiről...nem biztos, hogy elijeszted azzal, hogy mikor szeretne gyereket...
2014. dec. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem 23 évesen elijesztenél az ilyesmivel. De amúgy totál egyénfüggő, a 20 éves húgom már simán vállalna gyereket, ha megengedhetné magának.
2014. dec. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyenfuggo, van aki mar 20 evesen szeretne gyereket, van aki meg nem. Ovatosan beszelj vele errol a temarol, tud meg a hozzaallasat. Engem ha kerdezne egy fiu akkor en is elmondanam mit gondolok rola. En is 21 eves vagyok es en kb. 28-30 eves koromra tervezem, hogy vallalok egy gyereket. Tobbet nem is szeretnek. De van olyan baratnom nem is egy Aki mar terhes ill. van kisgyereke. A korkulonbseg meg nem sok, inkabb attol fugg hogy o milyen beallitottsagu mar fiatalon szeretne csaladot es megallapodna vagy inkabb meg bulizni akarna, utazgatni, ismerkedni es kesobb szeretne magat lekotelezni.
2014. dec. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sok ember elremul a nagy korkulunbseg hallatan, szerintem ez nem meghatarozo. Jo, ha mondjuk 20 evvel idosebb az egyik fel, az mas. De ez nem sok.

En is szerelmes vagyok evek ota egy 33 eves pasiba, kepes lennek mellette komolyabb kapcsolatba kezdeni, de o nem ilyen. 33 eves letere csak szalad a nok utan, meg....a oket aztan tovabball. Nekem ez keves.

Amugy ez erettseg, termeszet kerdese, de egy ido mulva kialakul h o mit szeretne toled. Ha lehuz melletted par evet, akkor tuti komolyabbat akar.

21L

2014. dec. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én már 21 éves létemre a családalapításon morfondírozom, mert szerintem az az élet értelme, nem pedig a karrier építés, és a pénzrabszolgaság. Bár én férfiú vagyok, nem lány.
2014. dec. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A mai lanyok nagy resze karrierista(na nem a Gyk- lanyok)

igy kb.25-30éves korukra megtalálják a párjukat és

33-40év között szülnek,aztan 40-42evesen fennt tobzodnak a társkeresőkön,mert a párjuk elhagyja....

2014. dec. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Én 23 vagyok és és nem szeretnék még mert az anyagiak miatt nem szeretnék még vállalni, valamint barátom sem szeretne még, sőt még össze se költöztünk úgyhogy még nem szeretnénk. De ez nem csak az anyagiaktól függ, ha olyan a kapcsolatotok hogy bevállalnátok akkor miért ne. Én pl még nem szeretnék majd csak olyan 26-28 éves koromban. Lehet hogy ez a lány szeretne, ezt tőle kell megtudnod, a korkülönbség meg nem számít, főleg ha már ennyi idősek vagytok.
2014. dec. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!