Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engednétek a barátnőtöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engednétek a barátnőtöket pénteken este valahova ha ti nem szeretnétek vele menni?

Figyelt kérdés
Nem durva partyról van szo csak beüllni valahova

2014. dec. 3. 14:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
igen, nem a rabszolgám, hogy megmondjam hová mehet...
2014. dec. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Engedném, de ha valóban a barátnőm akkor eszébe nem jutna elmenni nélkülem, mint ahogyan nekem sem nélküle!
2014. dec. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Persze, még akár a hét többi napján is
2014. dec. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
Csak egy robbanó nyakörvvel ami felrobbanna, ha lehúzzák a bugyiját.
2014. dec. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

'Nem durva partyról van szo'


Képzelem mennyire nem durva lesz az a parti, egymásra találnak a spicces mikulással aztán lehetsz hogy szakállas gyerekeid születnek piros kabátkában.

Be kell zárni a szekrénybe, abból nem lehet baj.

2014. dec. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs más tervezett programunk, akkor fel sem merül bennem az, hogy erről lebeszéljem. Viszont szeretek ilyenkor vele menni, mert csajok, ha srácok kísérete nélkül buliznak, akkor hajlamosak többet megengedni maguknak. Pl. csajom volt úgy leánybúcsún, hogy kidobók kirakták őket egyikük piás viselkedése miatt, és ekkor még veszekedtek portással (szerencsére nem egy vadbarom volt), sőt engem akartak hívni erősítésnek. (Persze én csak szépen hazavittem őket.)
2014. dec. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Persze, menjen csak nyugodtan. Megbízok benne.

Néha én is elmegyek nélküle a haverokkal meginni egy-két sört.

2014. dec. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem lehet elváni hogy a szabadidőben csak itthon ülljek mert persze ő nem ér rá
2014. dec. 3. 14:15
 9/13 anonim ***** válasza:
Én engedni szoktam nekik, amíg a barátnőivel lóg. Legutóbbi csajom kicsit másképp gondolkodott, ő különféle pasikkal ment el találkozgatni, és azt mondta ez teljesen rendben van. Mondtam neki, a részemről is, de akkor ide többet ne gyere.
2014. dec. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Most elvárhatja, mert ilyenkor tele a város mikulással és a nők több mint felének mikulás-fétise van.

Ez tudományos tény, volt a specktrumon.

2014. dec. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!