Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagy baj, ha a párom folyamatosan azt az exét említi meg, akivel augusztusban szakítottak?

Figyelt kérdés
Azt mondta, már nem érdkeli az a volt barátnője. De akkor miért említi meg az utóbbi időkben összes találkozónkon, és miért hasonlít hozzá? Megkérdezem tőle mindig, hogy még szereti,és azért említi meg annyiszor? A válasza mindig az,hogy nem, engem szeret..Én vagyok 15/L ő pedig 17/F,2 hónapja vagyunk együtt.
2014. dec. 3. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ők mennyi ideig voltak együtt?
2014. dec. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy annyira unalmas az élete, hogy másról nem tud beszélni. Vagy csak egy figyelmetlen bunkó.
2014. dec. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Ők 1 hónapig voltak együtt.
2014. dec. 3. 14:47
 4/7 To7ka ***** válasza:
Mikor szakított a volt barátnőjével?:) A fiatalabb srácoknál sokszor egy intenzív élményt, és fájó szakítást a következő kapcsolatával próbál enyhíteni, így ha nincs elég időt egyedül, "átviszi" az érzéseit. Valamilyen szinten Őt látja benned. De egyrészt idővel elmúlik, minél több saját egyéni tulajdonságod ismeri meg, vagy ha nem érez úgy irántad, akkor lehet csak egy múló átmeneti kapcsolat lesz. De ezt csak Te érezheted, mennyire szeret téged. Mennyire büszke Rád!:) Csináljatok olyan programokat, amik veled lesznek első élmények, kimentek szánkózni, korcsolyázni ha exével nem volt, akármi új szórakozás, és egyre több dolgot csatolhat hozzád.
2014. dec. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, eléggé baj. Figyelmetlen, nem foglalkozik azzal, hogy esik ez neked. Szólj neki.
2014. dec. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2014. dec. 3. 14:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy baj e, engem biztosan zavarna és megkérdezném, miért említi ennyiszer, valamint biztos azt is elmondanám neki, hogy én hogy érzem magam emiatt és ez engem zavar és gondoljon bele Ő, hogy fordított helyzetben mit szólna hozzá, ha Te emlegetnéd folyton az exedet.. Lehet elgondolkodna ezen!


22N

2014. dec. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!