Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem kepes megjavitani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem kepes megjavitani a kocsijat?

Figyelt kérdés
2 hete rossz a paromnak a kocsija. Elmegyek vonattal. Ez engem nem zavar. De mar be akarom itthon mutatni. Meg megmutatni hol elek. Meglepi lenne neki. Meg vinni akartam vmit amit egyedul nem birok. Mult hetvegen sem volt kocsija. A 4 fal kozott voltunk. Mert o kocsi nelkul nem megy sehova. Meg hogy elfogyott a penze mert mindenkinek kolcson ad. Miert nem kepes elintezni ezt?
2014. dec. 3. 15:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
"Elkényeztetett hercegnő hiszti" remek...
2014. dec. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ki en? O nem kepes megcsinalni a kocsijat es egesz hetvegen nem akar kimozdulni sem. En meg mindent megteszek erte...

Piat es cigit tud venni. Ez erdekes... sok programot terveztunk a hetvegere mert azt igerte jo lesz a kocsija

2014. dec. 3. 15:38
 3/15 anonim ***** válasza:
33%

mert talán nem autószerelő?:D

szervizbe vinni meg lehet drága lenne.

hagyd ott jobbat érdemel!

2014. dec. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

"Meg hogy elfogyott a penze mert mindenkinek kolcson ad."

Szerintem inkább ez a probléma, hogy elosztogatja a pénzét. Így nem csoda, ha nem marad neki semmi. Erre nyugodtan rávilágíthatnál nála.

2014. dec. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
Majd megjavítja a kocsiját amikor ő azt úgy akarja.
2014. dec. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%

Szakíts vele a fenébe is! Az ilyen nem férfi!

Egy fiatal nő ennél sokkal többet is kaphat

2014. dec. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Béreljetek lovaskocsit Jóska bától.
2014. dec. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem akarja elvinni szerelohoz. Pedig nekem van olyan ismerosom aki ingyen atnezne. Es fel aron megjavitana ha talal vmit. Ezt a penkolcsonadogatast unnepek elott nem ertem. Aztan meg csak panaszkodik hogy nincs penze. En meg folyton veszek neki meglepit sutok neki stb... es az sem kis penz nekem de mivel szeretem nem sajnalom...
2014. dec. 3. 15:50
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Mert lusta,úgy ,ahogy írtad is.
2014. dec. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 kolosszus22 ***** válasza:
És ha nem lenne kocsija sem? Nem állnál vele szóba? Menj a tiéddel, ha neked sincs akkor ne nyafogj.
2014. dec. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!