Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul esne, ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne, ha a pasitok nem köszöntene fel névnapotok alkalmából?

Figyelt kérdés
2014. dec. 3. 16:36
1 2
 1/13 anonim válasza:
Igen.
2014. dec. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Nem, mivel én nem is tartok névnapot, a legbugyutább "ünnep".

Valaki randóm mód összepároztatta az év napjait a keresztnevekkel, hogy aznap is legyen mit ünnepelni, amúgy semmi kötődése az ember életéhez (nem úgy, mint mondjuk egy születésnap, házassági évforduló, stb.).

2014. dec. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
igen
2014. dec. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ma 16:40


Én is valami hasonlót akartam írni, de leírtad helyettem is, ugyanezt gondolom :D

Nem is köszöntök fel senkit, max. ha tudom, hogy sértődés lesz a vége.

2014. dec. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem, a névnapokat gyakran elfelejtjük. Van, hogy felköszöntjük egymást, de többnyire elfelejtjük.

Születésnapot/évfordulót sosem felejtene el, nekem ezek jobban számítanak, főként az utóbbi.

2014. dec. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Elég csak egy "Boldog Névnapot" nem kell túlzásba vinni. N/30
2014. dec. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Naná, már előre kiterveltem, milyen ördögi bosszút álljak rajta, ha netán holnap elfelejtené.


Amúgy nem. Ha nem mondod, lehet nekem se jutott volna eszembe a dolog.

2014. dec. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
kicsit talán, de van, hogy az ilyen kimegy az ember fejéből.. néha az enyémből is, nem sértődnék meg halálosan, max tennék egy kis megjegyzést.
2014. dec. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 supra01 ***** válasza:

Nem! Elfelejtette, ennyi az egész! Nem dől össze a világ.

Ez legyen az életedben a legnagyobb bajod!

2014. dec. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem az esik rosszul, ha tudja, hogy aznap van, de dacból nem köszönt fel, mondván "ő nem tartja, nem látja értelmét". Nem várok el ajándékhalmazokat, ha odabök két szót, az nekem bőven elég. Egyik exem volt ilyen, jól tudta, hogy aznap van a névnapom, de csak azért sem köszöntött fel. Pedig tudta, hogy jólesne. Engem inkább az ilyen viselkedés bánt. Ha simán csak elfelejti, hát na bumm.

Mondjuk az enyémet könnyű fejben tartani abból a szempontból, hogy a névnapomat és a születésnapomat két nap választja el egymástól. :D


25/l

2014. dec. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!