Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki adna tanácsot? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki adna tanácsot? Hogyan oldjuk meg a szallagavatót?

Figyelt kérdés

Szombaton van a szallagavatóm, és barátnőmet is meghívtam, de nem akar eljönni mert nem ismeri a családom..

Pénteken nem tudom haza hozni mert neki ott kell maradnia suliban mert náluk is (nem neki) most pènteken van a szallagavató..

Na viszont én nagyon szeretném hogy ott legyen velem az én szallagavatómon, hogy velem legyen..

Valaki adna ötletet hogy hogyan tudnánk megoldani hogy be mutassam szüleimnek..? (Pénteken nekik 7 után még tart a azallagavató, de 7-kor jön az utolsó busz.. Szombat reggel meg neki állitólag 9-re vissza kell menni vagy mi, nekem meg 11-kor indulnom kell főpróbára..)


2014. dec. 3. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy "l" betűvel :)


(miért qrják ezt el ilyen sokan?)

2014. dec. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát be kellett volna mutatnod hamarabb. Már csak a holnapi nap van. Nincs jobb ötletem.
2014. dec. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 To7ka ***** válasza:
Kitűnő alkalom, hogy a szaLagavatón, szép ruhába mutasd be a barátnőd a szüleidnek előtte. Nem kell pénzt költeniük rá, úgyhogy még nincs benne semmi ciki.:) Oké.. értem én. De akkor ne maradjon vacsorára, előtte nem kell annyira egymás nyakán lógni az egész családnak. Odaérhet késve, megnézhet külön, és utána viszed oda szüleidhez, táncoltok egyet majd elköszön.
2014. dec. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tudjak hogy van baratnod? ha igen akkor csak szimplan megmondod h jon o is .

: D ha nem ...az kicsit mokasabb

2014. dec. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4.. /-.-\

Neem.. nem tudják hova járok 3 hónapja minden vasárnap..

Itt a gond ott van hogy.. A barátnőm nem ismeri a családom, és kellemetlenül érezné magát ha nélkülem kellene találkoznia a családommal (ha együtt jönnének), és pár órára egyedül lenne ismeretlenek közt..

2014. dec. 3. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!