Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, aki érti más lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A harmadik szem kérdése:

Lányok, aki érti más lányok gondolatmenetét, tudnátok segíteni? Nekem ez derült égből villámcsapás!

Figyelt kérdés

Szeptemberben beköltöztem a koliba, megismerkedtem egy lánnyal, irdatlan jóban voltunk egészen mostanáig.

Remekül kijöttünk, sok időt töltöttünk együtt, imádtunk egymással beszélgetni, érdekelt a másik, stb, egy szóval minden tökéletes volt köztünk, mint barátok nem több. Majd egyik napról a másikra ignorált. Nem vette fel a telefont, nem írt vissza, nem keresett a koliban sem (még előtte rendszeresen kopogott nálam). Majd ma bejött hozzám, és annyit mondott, hogy "Az utóbbi időben nem érezte jól magát velem és ezért nem szeretne többet találkozni vagy beszélgetni velem."

Ezt én el is fogadom, de semmit nem értek az egészből. Egyik nap még legjobb barátok vagyunk, rengeteget lógunk együtt, terveket szövögetünk, hogy majd lesz egy bandánk, másik nap pedig letöröl facebookról, és úgy tesz, mintha nem is ismernénk egymást ha rólam van szó.

Biztos vagyok benne, hogy jól érezte magát velem. Biztos vagyok benne, hogy akar még velem találkozni. De nagyon zaklatott és nem tudok "többet" kommunikálni vele.

Viszonylag tanulós és az utóbbi időben tényleg egyre többet tanult és mondta, hogy ha ezért éppen nem ért rá.

Elképzelhető, hogy "elterelem a figyelmét" még akkor is, ha nem vagyunk éppen együtt és most hogy jön a vizsgaidőszak szeretne a tanulásra koncentrálni és ezért ilyet tesz? Vagy mi lehet az igazi indok?

Ismétlem és kihangsúlyozom, hogy SEMMI előjele nem volt az egésznek. Ezért BIZTOS, hogy nem igaz, hogy nem érezte jól magát velem. Egy hete még ő hülyéskedett azzal, hogy fogjam meg a seggét (viszonyításként). Majd hazament hétvégére és így jött vissza.

Tényleg nagyon megköszönném a segítséget a hasonló korban/helyzetben lévő lányoknak, hiszen ők kompetensebbek az ilyesmiben!


2014. dec. 3. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy többet akart tőled mint barátság, csak te nem mutattál erre utaló jeleket, és szeretne elfelejteni.

De az is lehet hogy csak te érzed úgy, hogy nem tettél semmit.

2014. dec. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Lehet, hogy a hétvégén valami olyan történt vele amit nem bír elmondani, ezért inkább összeveszik veled, de szerintem nagyon fáj neki. Én mindenképpen valahogy beszélnék az illetővel.
2014. dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy bejössz neki, és nem tudta tudomásodra adni (ez a fogd meg a s eggét is erre enged következtetni, csak nem kapcsoltál) vagy valaki megfenyegette, hogy ha veled barátkozik, akkor valamit csinál vele, vagy telebeszélték a fejét, hogy te akarsz tőle valamit és ő esetleg nem, vagy csak szokásosan: nő.
2014. dec. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Rékcsi ***** válasza:
Szerintem keresd fel a koliban, ne mondj neki semmit, csak öleld meg (persze csak akkor ha kettesben vagytok), ha tényleg barátok vagytok vagy még annál is jobban kedv és csak ideges, akkor nem ellökni fog, hanem megnyugszik.
2014. dec. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megunt téged, rájőtt hogy most nincs szüksége a

társaságodra. Vagy pedíg tényleg rád hajtott, és te nem léptél, ezért a női logika szerint, bűntetést érdemelsz.

De persze az is lehet, hogy valami csúnyát hallott rólad a barátnőitöl és elhitte, és ezért pipa rád.

Kérdezz rá nyiltan hogy mi baja van.

2014. dec. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!