Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A barátom állandóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátom állandóan panaszkodik valami miatt, majdnem állandóan rossz kedve van, nagyon sértődős. Szeretem, ezért is vagyok vele, de hogy ilyen az néha picit már zavar.

Figyelt kérdés
Tény,vannak gondjai,anyagi stb(mint szinte mindenkinek)de szinte mindig mikor találkozunk csak panaszkodik.Olyanon sértődik meg pl hogy múltkor néztünk egy filmet,amit ő már látott,nagyon félrevezető film volt,csavarral a végén,de kb a fele után tippeltem hogy mi derül ki a végén,és tényleg az lett a vége,de mikor ő látta először nem jött rá hogy mi lesz,és akkor elkezdte nekem mondogatni hogy egy fiatalabb okosabb nála(4 évvel vagyok fiatalabb),meg hogy ő ezekszerint hülye meg ilyeneket.Ránézek valakire aki férfi ismerős,esetleg valamin nevetünk vele akkor már megsértődik hogy biztos tetszik nekem.De ha nincs semmi,akkor is ilyeneket mondd hogy ő alsóbbrendü a többi emberhez képest stb...

2014. dec. 4. 14:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Te döntsd el, mit tegyél, de csak szólok, hogy ez jobb nem lesz. Amúgy hány évesek vagytok, mert ha nem mondtad volna, hogy 4 évvel vagy fiatalabb, a barátodat olyan 12-nek tippelném... (Bár a 12 éveseknek legalább általában jó kedvük van.)
2014. dec. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok,ő 22.
2014. dec. 4. 14:46
 3/13 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező hogy bírsz együtt lenni egy ilyen hisztis kisgyerekkel?Minden csak nem férfias!Meg merem kockaztatni,szánalmas a pasid!Sorry!
2014. dec. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szabadulj meg tőle
2014. dec. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hát a negatív emberekkel kellene valamit kezdeni, mert nem képesek a dolgok jó oldalát látni...próbáltál vele erről beszélni? próbáltad rávezetni a jó dolgokra?
2014. dec. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az önértékelése a béke segge alatt van. Ha nem kezd el fejleszteni erre akkor csak rosszabb lesz.
2014. dec. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam,hogy akkor csináljon valamit ami érdekli,amit szeret,de vagy azt mondja hogy semmi se érdekli vagy azt hogy mitől legyen jókedve,minek csináljon ilyeneket,a gondok attól még megmaradnak.
2014. dec. 4. 14:55
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat.
2014. dec. 4. 14:56
 9/13 anonim ***** válasza:
Gyere baba, mellettem mindig jól éreznéd magad!
2014. dec. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hát ha elég kitartó vagy tudsz rajta segíteni valahogy sikerélményeket kellene szerezzen, neked megdicsérni őt...akármilyen kis dologért...pl ha kártyáztok és nyer akkor megdicsérni, hogy milyen jól tud kártyázni...ha meg veszít akkor is kicsit felhozni a kedvét..."hát ez elég kevésen múlott", "elég jól játszol, legközelebb már te nyersz"...
2014. dec. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!