Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átgondoltam az ismerőseim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átgondoltam az ismerőseim kapcsolatait, és egy kivételével mindegyik nő ilyen megbízhatatlan, tipikus nagydumás férfival van együtt. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Persze nem fogom nekik mondani, mert semmi közöm a magánéletükhöz, de annyira furcsa. Azokat a férfiakat abszolút nem tartom jó embernek. Szörnyű tulajdonságokkal rendelkeznek, mégis sokkal jobban boldogulnak.
2014. dec. 5. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A nőknek ezek a férfiak kellenek, szomorú, de ez van. Jobb, ha belenyugszol. Persze állítani fogják az ellenkezőjét, de hány ilyet hallottam már én is... "Én nem vagyok olyan, nekem rendes pasi kell", stb. Aztán megint egy ugyanolyan majom mellett kötnek ki.
2014. dec. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mert annak van töke felszedni .
2014. dec. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nagy többségünk tudat alatt is vonzódik az ilyenekhez,mert dominanciát sugároznak,és ezáltal vonzóbnak hatnak.Jelenleg én is ilyen pasit szeretek,viszont ez plátói dolog.
2014. dec. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert ezek életrevalóbbak, és a nők nem akarnak udvarolni egy töketlen pasinak.
2014. dec. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem irigyellek az ismeretségi körödért.
2014. dec. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!