Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos volt a kérdésem?

Figyelt kérdés
3 hónapja randizgatok egy sráccal, de még mindig nem beszéltünk arról, hogy mi van köztünk, vagy mi lesz köztünk... Lényegében nem tudom, hogy mi járunk-e. Ez szerintem nem éppen normális így, szóval elhatároztam, hogy megkérdezem, hogy mi a helyzet velünk. Van olyan barátnőm, aki azt mondta, hogy türelmesebbnek kéne lennem és ezzel csak elijesztem, viszont van, aki azt mondta, hogy már régen rá kellett volna kérdeznem. Szerintetek? 23/L
2014. dec. 5. 00:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Jól tetted, én már előbb is rákérdeztem volna.
2014. dec. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, ez miért jó. Igenis meg kell beszélni, és nem csak azt, hogy mi van köztetek, hanem mit vártok el a kapcsolattól és egymástól, miért vagytok együtt. Ugye, mennyire nem jó a bizonytalanság...


17/L

2014. dec. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, a 3 hónap alatt meddig jutottatok. Azért azt érzi az ember, hogy van-e köztük valami.
2014. dec. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha már többet érzel nyugodtan rá lehet kérdezni :)
2014. dec. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

embere válogatja, szerintem jól tetted.

21/f

2014. dec. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Eleg besz*ri gyerek lehet :))
2014. dec. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem tudom egy kapcsolaton nekem is volt hasonló, találgozgattunk, egyre közelebb voltunk lefeküdtünk, utána mi már mindketten tudtuk mi van.
2014. dec. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Költőnő? ***** válasza:
3 hónap után azért sztem ez már jogos.
2014. dec. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!