Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok eröl a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok eröl a kapcsolatról?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok erröl a kapcsolatrol ha annak lehet nevezni.

Nos, 1 éve élek párkapcsolatba az elején jó volt kedves volt odafigyelt

DE ... mostmár keseriti az életemet..ha kell agyon ver elmond minden k*r*a*ak mert nekem voltak kapcsolataim es biztos jol meg ba*tak ...ezt papolja egész nap hogy én mit csináltam elöző életembe

Persze dolgozni nem jár aztvárja el hogy én menjek..

Gyereket akar tölem de én megmondom az öszintét hogy nem

Én ugy gondolom hogy oda egy épp gondolkodásu ember kell.

Elakartam hagyni 100x már de szo szerint nem lehet.

18 èves vagyok nem az a fő célom hogy gyerekeket gyártsak..persze szeretnék majd de nem most..magamat nem tudom eltartani nem hogy egy gyereket és akor még itt van ez a szemét láda..

Követelözik hogy vegyek fel telefont neki meg adjak neki pénz .agyon ver ha olyan kedve van


Szerintetek.?

Öszinte válaszokat kérek


2014. dec. 5. 04:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnállak. DE ezzel nem jutsz egyről a kettőre.
2014. dec. 5. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Költőnő? ***** válasza:

miért nem tudsz szakítani?

Család? Barátok?

2014. dec. 5. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp ott kell hagynod, ha fizikailag bántalmaz fordulj a rendőrséghez vagy néhány izmosabb barátodhoz, biztos segítenek.
2014. dec. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az a fo kerdes: Miert nem tudod elhagyni?


En 16 evesen kerultem hasonlo helyzetbe, csak nem volt ennyire durva, de ott is egy ido utan a veresek rendszeresek lettem, majd utana a siras, h ne hagyjam el. Es persze el sem engedett, bezart a lakasba. Az o szulei ugyanolyan gyokerek voltak, nem segitettek, pedig otthon voltak. Nagyon szerelmes voltam, de vegul felhivtam a 110kmre lako anyamat, h segitsen. Es elvittek, es elhagytam.


Ha egyedul nem megy, kerj segitseget!!!

2014. dec. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Sosem értettem az ilyesmit. Mi az hogy nem tudsz szakítani??? Miért kell ilyeneket elviselni 18 évesen?

Szerintem...áldozat típus vagy, akinek jól van ez így ahogy van. Ha akarnád meg tudnád oldani 1 perc alatt.

2014. dec. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az ilyet én nem hiszem el
2014. dec. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
írj üzenetet mindenképp! az ilyen szemétládák a kedvenceim (a többit ott megbeszéljük)
2014. dec. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Ha legközelebb agyonver, vegyél látleletet, menj el a rendőrségre, és kérj távolságtartási végzést.

2014. dec. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!