Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Egy ideje ismerkedek egy lánnyal, de az 5. randin bevallotta, hogy férje és két gyerek is van. Mit tennétek most?

Figyelt kérdés

Szóval mikor ismerkedtünk azt mondta, hogy albérletben lakik és van egy lakótársa. Nagyon szép, kedves, 25 éves lány (Én 26 vagyok)

Tegnap azonban bevallotta, hogy nem lakótárs, hanem 4 éve férje van és van egy 3 és egy 1 éves gyerek. Hát most megszeppentem. Mondta, hogy rossz már a házasság, a pasi iszik, többször bántotta is már... Csak aza bibi, hogy nekem 26 évesen nem fér bele a gyerek... Vagy más volt már ebben a helyzetben?



2014. dec. 5. 09:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Keresnék egy másikat.
2014. dec. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%
Dugd meg, aztán lécelj le!
2014. dec. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod elfogadni a gyerekeket, akkor igazából semmi értelme tovább tartanod a kapcsolatot azzal a lánnyal.
2014. dec. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
A gyerek nem fér bele, de a hazudozás, és a házastársa kvázi megcsalása igen? Gratulálok az értékrendedhez...
2014. dec. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
az elején elég nagy dologban hazudott...a helyedben nem terveznék vele...főleg ha nem fér bele a gyerek a tervekbe...én elbúcsúznék tőle és hagynám...
2014. dec. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Keresnék másikat.
2014. dec. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Igazad van. Nem hiányzik nekem a bonyodalom. Házastárs megcsalása? Ha tényleg iszik a férj meg bántja, akkor valamennyire "jogos"

De tényleg, nem kell a baj, van elég nekem is.

2014. dec. 5. 10:04
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Jogos? Mi a jogos ebben? A megfelelő viselkedés ilyenkor az, hogy a nő látleletet vetet a bántalmazás után, feljelenti a férjet, és beadja a válópert. Nem pedig titokban keres magának valami pasit, akire aztán majd támaszkodhat, és az ő nyakába varrhat minden problémát. Elárulom, erre leszel jó, ha benne maradsz ebben a dologban.
2014. dec. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Kamuzik megint unja a férjét...rengeteg ilyet hallottam...egyszer énis hasonló helyzetben voltam kiáltam a csaj mellet h jaj szegény azt kiderült h messze nem úgy van az...haveromnak egyszer 1 csaj meg azt magyarázta h már nem szereti nem foglalkozik vele a pasi stb...majd kiderült h a pasi azért találkozik kevesebbet vele mert tulorázik mivel a csaj nem dolgozott és valami betegsége volt és kellet a héé gyógyszerre...szal kb leköpném a csajt azt szolnék a férjének...
2014. dec. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már hülye, MENEKÜLJ!
2014. dec. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!