Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti a fiúbarátotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti a fiúbarátotokkal (nem a párotok) mennyire aludnátok egy ágyban, ha a fiút 2 hónapja kosaraztátok ki?

Figyelt kérdés

2014. dec. 5. 11:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
baráttal legy ÁGYBAN csak nekem sok?
2014. dec. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez most milyen kérdés??? XD Egy kikosarazott fiúval egy ágyban aludni? Abnormálisság...
2014. dec. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én vagyok a fiú, és a lány mondta, hogy szívesen aludna nállam (nem egy településen lakunk), és az sem zavarta amikor emlékeztetten, hogy csak egy ágy van. Korábban még más helyen se akart nállam aludni, úgy, hogy akkor még külön szobába is kapott volna helyett.
2014. dec. 5. 11:23
 4/16 anonim ***** válasza:
egy ilyen lanyal ismerkedtem gyönyörű kedves meg minden nagyon szimpatikus de ő is így alszik és nekem az sok szóval nem hiszem hogy úgy kellene aludni kivéve ha kolbász is kell
2014. dec. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem aludnék vele, ha tisztázta, hogy csak barátságról van szó. Ő kicsit messzire megy ezzel, te meg hiú reményeket fogsz magadban táplálni.
2014. dec. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nemtudom mit vagytok oda, én sokszor aludtam buli után haverokkal :D Sose lett belőle több
2014. dec. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

6. hát ezaz... ő meg reménykedne, hogy lesz

mert nem a haverja, mert többet érez (talán)

2014. dec. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
És az nem lehet, hogy meggondolta magát?
2014. dec. 5. 11:32
 9/16 anonim ***** válasza:

Elképzelhető az is, hogy meggondolta magát, az is, hogy nem.

A legjobb, ha rákérdezel, hogy ez az együtt alvás esetleg többet jelent barátságnál? Változtak irántad az érzései?


Mindenképpen előnyös tisztázni, mert különben még lehet, hogy beláthatatlan ideig abban reménykedsz minden feléd tett gesztusánál, hogy hátha most, vagy most, vagy most gondolta meg magát.


Igazából én nem is nagyon helyeslem az olyat, mikor az egyik fél maximum barátilag érez a másik iránt, a másik szerelmes és eljátsszák, hogy hű de hatalmas barátság van köztük, holott ez nem barátság, hanem viszonzatlan szerelem. Ahol az egyik fél még reménykedik, hogy a másik csak érez valamit iránta, hiszen akkor miért ragaszkodna hozzá? Előbb-utóbb csak meggondolja magát.

Aztán ha az egyiknek lesz egy párkapcsolata, a másik becsapva érzi magát és oda a nagy barátság. :(

2014. dec. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Megírtam neki egy komplett szakdolgozatot (nem ő kérte, hanem én ajánlottam fel önkéntesen már a kikosarazás után, pár héttel ezelőtt), lehet, hogy ez az esetleges változás oka?
2014. dec. 5. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!