Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ha van barátnőtök és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha van barátnőtök és igazán szeretitek, akkor szoktatok közben más nőkkel szemezni, meg bámulni őket?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy az utcán jó nőket megbámulni, hanem egy konkrét nőt nézni mindig, ha találkoztok vele, flörtölni, stb...
2014. dec. 5. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
meg szoktam nézni a nőket, de tovább nem megyek
2014. dec. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. dec. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
én még akkor sem néztem meg másokat amikor nem volt barátnőm...szimplán vagy gondolkodom valamin, vagy álmodozom éppen, vagy alszok utazás/séta közben...nem bámulok senkit és nem találkozgatok senkivel csak úgy...
2014. dec. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha statisztikát akarsz csinálni arra ez az oldal nem alkalmas. Nagyon sok az álszent ember a világban, meg itt az erkölcscsősz is :-)
2014. dec. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem szokom bámulni a nőket mer nem illik.
2014. dec. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kiadsam333 is back ...
2014. dec. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hogy itt mennyi csupa rendes férfi van :))))))
2014. dec. 5. 12:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen! Ha igazán szeretem a barátnőmet akkor szoktam leginkább ilyet csinálni.Amikor igazán szeretek akkor igazán élvezem az életet is .Ebbe belefér az is, hogy egy "konkrét nővel " szemezek , flörtölök.Amikor szeretek az egyfajta szabadságot is ad.Ilyenkor sokkal többet megengedek magamnak , mint amikor "kevésbé szeretek",és a páromnak is ugyanezt a szabadságot "megadom".Ez természetesen csak akkor működik ha a párom is igazán szeret.

Amikor birtokló (önző) "szeretettel" vagyok kölcsönös függésben egy nővel akkor az előbb említettek természetesen nem működnek.Ilyenkor a kölcsönös féltékenység , bizonytalanság , számonkérés veszi át az uralmat.

2014. dec. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nemigen... néha de néha ő is csinálta. 1 konkrétat soha, nekem ő volt és kész. Most ,h szakítottunk nyílván más a helyzet
2014. dec. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!