Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan várom el, hogy a barátom leszokjon a fűről?

Figyelt kérdés
kb fél éve vagyunk együtt, mindketten komolyan gondoljuk. ő hetente egyszer-kétszer (néha ritkábban) beszív, leginkább akkor, amikor nem vagyunk együtt. én utálom az ilyet és szeretném, ha teljesen felhagyna vele. jogos, ugye?

2014. dec. 5. 13:45
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
62%
Nem fog felhagyni vele soha.
2014. dec. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
90%
Jogosan. Btk. 178. §
2014. dec. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
89%
Jogos, bár ezt még az előtt nem ártott volna tisztázni, hogy összejöttetek.
2014. dec. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
10%

hát heti 1-2 alkalom az semmi. bár illegális(sajnos)

és miért rossz az neked ha ő akkor van betépve mikor te távol vagy? vagy azzal hagyjon fel, hogy a távollétedben szív?

2014. dec. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
17%

Hát talán... Bár ha belegondolok mennyi kevés élvezet van a földön... És még ezt is tilták...


Lehet nem jogos, de ne hagyd hogy lehúzzon anyagilag.


Bár lehet csak azért vagyok ilyen "rendes" vele mert az én távoli jövőmben is lehet szerephez fognak jutni a tudatmódosítók... Legalábbis abból kiindula hogy évről-évre romlik minden el az életemben...

2014. dec. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
tudta, hogy én nem szeretem az ilyesmit. de nem akartam úgy belemenni egy kapcsolatba, hogy már rögtön az elején feltételeket szabok. egyébként mióta együtt vagyunk kevesebbet szív és megvan benne a hajlandóság a változásra, de szerintem se nagyon fog ez menni, ha az egész baráti társasága füvezik..
2014. dec. 5. 13:51
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk nem jöttem volna össze vele így, most már simán mondhatja, hogy tudtad, mégis vállaltad a kapcsolatot.
2014. dec. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
#4 igen, legjobb lenne, ha teljesen felhagyna vele és akkor sem szívna, mikor külön vagyunk. ezért kérdezem, hogy jogos-e ilyet elvárni vagy elégedjek meg azzal, hogy akkor nem tép, mikor együtt vagyunk?
2014. dec. 5. 13:53
 9/37 anonim ***** válasza:

#1 ezt milyen infók alapján szűrted le?

Kérdező pontosan miért zavar, hogy füvezik?

2014. dec. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
#7 hát igen, ebben van valami. de olyan ritkán találkozom olyan fiúkkal, akikkel minden szempontból egy hullámhosszon vagyunk és ő pont ilyen. nem akartam az elején egy ilyen apróságnak tűnő dolog miatt elszalasztani. igazából az még beleférne, hogy mondjuk alkalomszerűen élne vele (mondjuk havonta), de nekem a heti több már soknak számít:/
2014. dec. 5. 13:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!