Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak! Összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Összejönnétek egy lánnyal, hogyha? (többi lent)

Figyelt kérdés
Srácok, tegyük fel van egy legjobb fiú barátotok már évek óta. Az a barátotok és egy csinos lány flörtölt egymással. Tetszettek egymásnak, főleg a lánynak a fiú. Viszont mégsem lett belőle semmi és ez több hónapja történt. Mindketten azt mondják, hogy már nem tetszenek egymásnak. Összejönnétek a lánnyal, ha ti tetszenétek egymásnak? Ha összejöttök az ugye elkerülhetetlen, hogy sokszor találkozzon a barátnőtök a legjobb barátotokkal nagyobb társaságban.

2014. dec. 5. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Elsőnek megbeszélem a legjobb barátommal és ha nem zavarja akkor igen összejönnék
2014. dec. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 To7ka ***** válasza:
Természetesen!
2014. dec. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha egyszerre ismertük meg a lányt akkor nyilván én sem 2 hónap múlva fogok rájönni, hogy tetszik hanem azonnal. Ha kettőnk közül a haveromat választja akkor utána biztos nem hívnám már el a lányt randira. Lehet ,h ez az én hülyeségem de senki után nem leszek második. (ilyen értelemben)
2014. dec. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem egyszerre ismerték meg a lányt! :)

Köszi a válaszokat, jöhetnek még!

2014. dec. 5. 15:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, álljunk meg egy baráti szóra! Ha az én barátom ránéz egy jó nőre, akkor én már nem szedhetem fel? Na ne! A párválasztásban nem a gyorsaság, hanem a rátermettség számít. A legjobb barátom nyugodtan elszeretheti tőlem a csajomat, ha tudja. Mert ha el tudja szeretni, akkor én kevés vagyok a csajnak. Stimmt? Ugyanez vonatkozik a feleségemre is. Ha én beletespedek a házasságba, nem adom meg a feleségemnek azt a pluszt, amitől napi szinten igazi nőnek érezheti magát, akkor megérdemlem, hogy olyat keressen, aki mellett ezt megkapja.
2014. dec. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!