Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért haragszom ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért haragszom ennyire a húgomra?

Figyelt kérdés
Nem rég szakítottam egy lánnyal, akibe nagyon szerelmes voltam. A szakítás inkább miatta volt pár hete. Ezen a héten pedig összejött egy fiúval. Persze nem is kell ecsetelnem mennyire kibuktam. Szomorú vagyok és magányosnak érzem magam. Szerettem volna a családom belül megerősítést kapni, hogy nem vok magányos. A húgom azonban felidegesített. Való igaz, hogy a volt barátnőmmel barátnők, de az exem új pasijával is jóba van. Beszél róluk előttem és lehet túl reagálom, de mintha nem mellettem állna ki. Ezért elképesztően bunkón kezdtem vele viselkedni. Picit talán rajta töltöm ki a bánatomat, hiszen nem állt ki mellettem. Jogosan haragszom rá? 19f
2014. dec. 5. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, de próbálj vele higgadtan beszélni és megkérni, hogy hagyja abba, mert ha indulatosan beszélsz vele még tovább fog veled kötekedni. Vagy pedig az még megoldás, hogy úgy teszel, mintha leszarnád egyik füleden be, másikon ki, aztán majd megunja. Talán ez utóbbi jobb is.
2014. dec. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem... Magad mondtad hogy csak a dühöd töltöd rajta ki...

De szerintem ezt ő is tudja, vagy legalábbis remélem.

2014. dec. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele ,h előtted ne meséljen róluk. Az ne zavarjon ,hogy ő pont most jött össze valakivel. Ennyire ne legyél önző.
2014. dec. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!