Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha a pasitok otthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a pasitok otthon zsíros kenyeret enne pirosarannyal, lilahagymával és kolbásszal, mennyire vetnétek meg?

Figyelt kérdés
Bár barátnőm nincsen, de ezen el szoktam gondolkodni. Manapság nem "menő" ilyenekkel barátkozni. Egyébként jó megjelenésű, igényes 20-as vagyok, aki néha szereti a hagyományos ízeket. :D
2014. dec. 5. 15:59
1 2
 1/17 anonim válasza:
97%
Nem értem, miért lenne ez miért lenne baj. :) egyáltalán nem vetném meg, sőt az én barátom is szokott ilyeneket enni. Semmi problémám vele. Azt egye ami jól esik!
2014. dec. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a zsíros kenyeret, sosem ettem meg, de felőlem más azt eszik amit akar, különösebben nem zavarna.
2014. dec. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Semennyire, magam szoktam neki szervírozni néha, ha megkívánja:) Bár a férjem nincs oda a zsíroskenyérért, mi a kenyér mellé füstölt-főtt császárszalonnát szoktunk enni lilahagymával, vagy vajaskenyeret kolbásszal, főtt tojással, lesózott hagymával, paprikával és paradicsommal:)

Ha mindketten hagymázunk, jobban elviseljük a szagát:)

Szerintem nincs ezzel semmi gond, ha havonta 4-5 alkalommal ilyet eszel. Csak időzítsd olyan napra, ami után otthon leszel és nem emberek közt a hagymaszagú lehellet miatt.

2014. dec. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
én is szoktam ilyeneket enni. nincs ezzel semmi baj. sőt, én néha ennél sokkal borzalmasabb dolgokat is eszek, pedig jól főzök és lány vagyok
2014. dec. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek! :) A 3. válaszadó nagyon finom ételeket írt, most meg is kívántam valami effélét. :D Azért jó látni, vannak még ilyen nők is, akiknek ez nem ciki. Akikkel én eddig találkoztam, mindenki megvetett érte.
2014. dec. 5. 16:17
 6/17 anonim ***** válasza:

Én is szeretem,csak én nem ehetek a diéta miatt.

Lehet parasztosnak gondolnák a lányok :)

De én nagyon szeretem cask most max ránézhetek. :D

2014. dec. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező ne foglalkozz olyan emberekkel, akik ez alapján ítélnek meg.

És mielőtt elfelejtem, jó étvágyat!:)

2014. dec. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem vetném meg...ha nekem nem adna belőle, akkor annál inkább :D
2014. dec. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én is kéreeeeek!!!
2014. dec. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%
a hagymás kolbászos szagú pofáját nem bírnám utána elviselni, a közelembe nem jöhetne, de amúgy meg mindenki azt eszik amit akar, ha nem én szagolom utána ami alul-felül kijön belőle. nincs olyan hogy parasztos kaja, egyéni ízlés van.
2014. dec. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!