Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Elore bocsi az ekezetek hianya miatt telorol vagyok) Juniusban szakitott velem a baratnom, es en meg szeretem ot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Teljesen kivoltam, magam alatt voltam teljes egy honapom ugy telt el, hogy sirtam.

Utana jott az hogy ideges lettem es minden fele dolgott ki irtam rola. pl: rib@n€. Kepeket szerkezgettem rola. :(

De akarmilyen merges voltam ra en miattam szakitottunk mert tulzasba vittem a feltekenykedest.

Neha megvolt ra az okom, de sokszor volt h a legkissebb szarsagon is felkaptam az agyam.

Es meg mindig szeretem, 7,5honapos kapcsolat volt, de tobbet eltunk meg mint mas valakik 2eves kapcsolatban.

Es hat 100km volt koztunk (nem, nem fb.n ismerkedtunk meg)

Es hat most mar sehogy nem tudok vele kapcsolatba lepni mert letiltott, volt h vissza oldott volt h en oldottam vissza, de o vegleg letiltott es mar megint van baratja.

Mit tegyek?? :( :(


2014. dec. 5. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdésként tanulj meg mobilról ékezeteket írni! Én is onnan vagyok... ez mondjuk jó kezdet lenne! :D
2014. dec. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jolvaan már, most ilyen hosszù szövegbe nem akartam rakni ékezeteket, mert akkor ha valahol kihagyom akkor az lesz, hogy tanuljak meg írni!
2014. dec. 5. 16:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Önmagad és a lány érdekében hagyd békén őt
2014. dec. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!