Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek egy ilyen pasival akkor is ha 120 km-re laktok egymástól?

Figyelt kérdés

Van egy leány és nagyon bejön meg minden, de 120 km lakik tőlem (Budapest) és nekem nincs annyi pénzem hogy feljárkáljak hozzá állandóan, meg Pesten azért sok a jó pasi, lehet közülük válogatni.



És amilyen én vagyok: Jóképű (itt mondták), sportos alkat, sokszor ironikus de ha kell komoly, viszonylag okos, kicsit önbizalomhiányos, a külsőmre igényes vagyok normál szinten, bújós, szeretek sétálni a természetben, néha viszont vannak depis pillanataim.


2014. dec. 5. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
én azt csinálnám ha tényleg jó csaj meg szeretem hogy egy ideig találkozgatok vele aztán ha van rá esély hogy hosszú dolog lesz akkor felköltöznék hozzá
2014. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. dec. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, egy három soros jellemzés alapján nem tudom megmondani, összejönnék-e valakivel, vagy sem. Mindenesetre a 120 km nekem nem lenne akadály, én sem lakom közelebb a barátomhoz.
2014. dec. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
18/F és 16/L
2014. dec. 5. 18:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet, kb 170 km-nyire lakunk egymástól de már több mint 7 hónapja vagyunk együtt, voltak hullámvölgyek, mindig is lesznek távkapcsolatnál de akik igazán szeretik egymást, azok megoldják, sok sikert nektek is. :)
2014. dec. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!