Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Bővebben kifejteném,de igyekszem rövid és tömör lenni.

Nos,van egy kedves lány,akiről a napokban megtudtam,hogy nem barátként tekint rám,hanem belém is szeretett. Na most az a helyzet,hogy ő nekem egyáltalán nem szimpatikus ilyen téren és csak barátként tudok rá tekinteni....

Személy szerint én az igazat mondanám el,hogy nem tetszik annyira,mert én sem szeretem,ha a lányok kamu dumával koppintanak le,de viszont megbántani nem szeretném és az önbizalmát sem szeretném rombolni...Szerintetek mi a jobb ilyen esetben? az igazság vagy valami kis kegyesebb hazugság?


Azt még hadd tegyem hozzá,még mielőtt valaki betalál,hogy a lány nem a külseje miatt "bukik" meg nálam!!! Leginkább a belső értékei,tulajdonságai miatt nem kell!!!


2014. dec. 5. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszerűen légy vele őszinte. Ha elég értelmes, akkor felfogja, mi van, és hogy nem akarsz rosszat, valamint hogy ez nem ellene irányul. Viszont ha ezt képtelen felfogni, akkor teljesen mindegy, mit mondasz neki, ígyis-úgyis össze fog törni.

Mondd meg neki, hogy te nem táplálsz iránta ilyen érzéseket, és csak barátként tudsz rá tekinteni. Ez egy abszolút természetes dolog, nem törvényszerű, hogy akibe beleszeretünk, viszont szeret minket. Értelmes ember ezt belátja, elfogadja, és továbbáll.

2014. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mond meg neki,hogy nem szeretnél többet mint barátság.Ha nem szeretnéd annyira rosszul tálalni akkor pl hívd el kávézni vagy valami és mond azt neki,hogy nem akarsz komoly kapcsolatot.Nos vagy ezt választod vagy a kemény igazságot.
2014. dec. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nektek!!!

A kávézós dolog amúgy nem lenne rossz,csak az a baj,hogy az elején amíg nem közlöm vele mit akarok,addig pozitívnak fogja gondolni a meghívást,legalábbis annyira ismerem,hogy ő ezt valószínűleg így fogná fel szóval az ő esetében ez lehet,hogy csak rosszabb lenne. A hétvégén minél előbb le fogom zárni ezt a témát,mert nem akarok vele játszani,és az igazságot fogom mondani...elég értelmes lány ő ahhoz,hogy ezt ne fogja fel (remélem)!!


Zöld pacsi ment nektek!!

2014. dec. 5. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!