Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok mar ugy, hogy szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok mar ugy, hogy szerelmesek voltatok az exetekbe, de nem mondtatok el neki?

Figyelt kérdés
Van egy kislanyunk,rendszeresen jön latogatoba.Ugy erzem,hogy meg valahol szeret,de mar meguntam,hogy varjak arra,hogy kimutassa az erzeseit,pedig nagyon szeretem.Terhesen megcsalt egy növel,en ezert szakitottam vele,de tartottuk a baba miatt a kapcsolatot.Azota meg csak fel sem hoztuk ezt az ügyet,felek rola beszelni,mert fajna az igazsag.Ök mar egy ideje nincsenek együtt.En ma megmondtam neki,hogy megismertem egy ferfit meg nem komoly a dolog,de nem szeretnem,ha csak ugy beallitana hozzank,mint szokta.Azt vettem eszre,hogy fajt neki a dolog,de csak annyit kerdezett,hogy erzek e az pasi irant valamit.Mondtam,hogy meg nem.Erre ö azt mondta,hogy meg fogom banni,inkabb maradjak egyedül.Aztan csöndben volt egy darabig es elment.Kesöbb meg felhivott es elmondta,hogy mennyi problemaja van es ö ezt mar nem birja,sok a stressze.Szerintetek mit fog csinalni?Ti mit tennetek?Hagynatok az exeteket uj eletet kezdeni vagy elkezdenetek küzdeni erte?
2014. dec. 5. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem te ne küzdj érte... Ha ő vesztett el, neki kéne, nem? Ő csalt meg... Ezzel alázott le.

Ha értelmesnek találod az új pasit, akkor inkább vele foglalkozz..

Én nem bíznék meg a réig pasimban, ha megcsalt.. EZ persze mindenkinél más.. Sokan azt mondják jár a második esély, ha azt is elcseszi, akkor kell elfelejteni,ami mondjuk ebben a helyzetben a gyerköc miatt nehéz lenne.. :(

Mindenesetre egyenlőre ne tekints a régi párodra, pasiként.. Aztán, majd meglátod,h hogyan alakul.. Egyébként azt is érdemes lenne tisztázni,hogy miért csalt meg, mert ez probléma lehet az új párkapcsolatban a későbbiekben. Akár benned is felmerülhet, hogy mi van, ha én rontom el? Holott lehet olyan oka volt,hogy nem tudta elviselni, hogy te pocakosodsz.. (Sajnos látom kórházi gyakorlaton és hallom a kismamáktól, hogy ezért hagyta ott a párja, mert már kövér, holott egy kisgyerek is tudja,h ilyenkor nő a Nők pocija....)

2014. dec. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!