Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom más lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom más lányoknak írogat. Szerintetek mi célból? Többi lent.

Figyelt kérdés

15 évesek vagyunk mindketten.

kb 3 hete szét választottak minket.

Én Pesti vagyok, Ő Heves megyei.

S a bizalom által megadtuk egymásnak a facebook jelszavunkat.

És lányoknak olyanokat írogat, hogy szép, küld neki virtuális ölelést stb..

És csak lányokkal beszélget és idegesít.

Félek, hogy bele szeret másba, hogy távol vagyunk egymástól..

Mi egyszer már szakitottunk.. 3 hónapig voltunk külön.. ezido alatt neki 3 barátnője is volt..nekem egy sem.. s tudom,hogy könnyen "beleszeret".masokba.. utánam is 2 nappal már mással volt.

Mindegy,ez már a múlt.

De emiatt aggódom a kapcsolatunk miatt.

Valaki ismerkedne velem,illetve jolenne beszélgetni a problemaimrol,hogy ki mit gondol erről, illetve vannak e másnak is hasonló tapasztalatai.

itt van rólam kép

[link]

facebook elérhetőségemet privátban megadom.. fiúk lányok is írhatnak egyaránt


2014. dec. 5. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is írok más lányokkal, és nekem is szoknak célozgatást tenni, én mégsem viszonozom, ez a fontos. Egyébként nincs veled semmi baj, ami a kinézetet illeti.
2014. dec. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Acélból.



Na, komolyra fordítva a szót:

Gyerekek vagytok. Lehet, hogy te érettebb vagy esetleg, mint ő, és már komoly kapcsolatra vágysz, viszont ő mindenképp egy tipikus 15 éves, akinek még a szélre is feláll. Ha 2 nappal utánad mással volt, akkor sajnos...van egy rossz hírem, na. Ugyanis akit szeretünk, nem felejtjük el ilyen hamar...

Távkapcsolat ide, távkapcsolat oda...Nekem a szerelmem zalaegerszegi, én Borsodban élek, egyszerűen annyira reménytelen, és mégsem tudnék mással lenni, pedig nálunk már nem két nap van, hanem hosszú ideje szeretem. Szóval hagyd a palit...


A képet nem tudom, minek raktad ki, ez nem számít a kapcsolatban szerintem, max. ismerkedésnél.

Nyilván nem megyünk oda olyanhoz ismerkedni, aki alapból nem tetszik, viszont ha már vagyunk valakivel, egy idő után elkezd nem számítani a külseje, ha szerelmesek vagyunk.


19/L

2014. dec. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én már 2013.Október óta szeretem ezt a fiút, ő is.. elvileg. De neki közben volt más is.. 3 lány is..nekem egy se.
2014. dec. 5. 22:20
 4/10 anonim ***** válasza:
En pasim is ezt csinalta. Vege lett. Mondjuk mi 22 evesek vagyunk. Te meg fiatal vagy es a srac is. Valoszinuleg nem most fog megkomolyodni.
2014. dec. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na és milyen gyakran találkoztok?
2014. dec. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hogyan csinálja????

Am... annyira nem érdekled, nem érdekli látod-e mit bezsél mással..... :S

2014. dec. 6. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Eddig egy suliba jártunk,mindennap együtt voltunk,de kb 2-3hete költözzött le heves megyébe,azóta csak 1x láttam..
2014. dec. 6. 07:18
 8/10 anonim ***** válasza:

Baratom is szinte csak lanyokkal szokott beszelni, es zavar is meg nem is, mert tudom h szeret engem. Viszont ha tenyleg 2-3nap mulva ra h szakitottatok osszejott egy masik lannyal akkor tipikus 15eves fiu. Gondolom most gimis vagy, vagy ha nem akkor jovore, es ott majd tudsz valogatni boven a fiukbol:)

egy ilyen fiu miatt ne legyel szomoru!!


15/L

2014. dec. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Elhagyott mar egy masik lanyert December 19.-en.
2015. jan. 11. 20:38
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne is törődj vele! Te sokkal jobbat érdemelsz nála. :) Lesz majd, aki meg fog téged becsülni, ne is foglalkozz ilyen kis éretlen p*csfejekkel. :) Egyáltalán nem éri meg.

17/L

2015. okt. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!