Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha egy ember többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy ember többet érez kedvenc híressége iránt, mint egyszerű rajongás?

Figyelt kérdés

Az utóbbi néhány hónapban nagyon foglalkoztat engem egy dolog: Ha egy ember azt mondja hogy "szerelmes a kedvenc sztárjába",(színész/színésznő, énekes/énekesnő) akkor azt csak azért mondja, mert annyira rajong már érte hogy azt hiszi magáról hogy szerelmes? Vagy tényleg az van hogy nem a sztárt látta meg benne, hanem az embert, hogy benne találta meg a számára régóta keresett ideális nőt/férfit? akit a legjobban el tudna képzelni maga mellé? Hogy ezt egy átlag emberben eddig sohasem találta, s pont egy hírességben találja meg? Mert azon elgondolkodtam, hogy nem lehet lehetetlen, összejönni egy hírességgel, mert ő is ugyan olyan ember mint mi, csupán az az egyetlen különbség van köztünk hogy őt többen ismerik.

Természetes dolog ez az egész?


2010. jan. 31. 18:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen

I love Magdi néni!

2010. jan. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
I love vili bácsi
2010. jan. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
13évesen odáig voltam Justin T-ért...vele egyidejüleg utáltam Britney-t mert akkor az ö csaja volt..XD mostanra poénos a dolog..de minden gyerek képes rajongani és szerelmes lenni az adott sztárba
2010. jan. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Még ha van is ilyen, tévhitek miatt lehet, és ha meginmerné az ember, lehet, hogy változnának a dolgok.Általában a szebbik felét látod, egy átlagembernek meg a rossz tulajdonságait is.:)


tommy

2010. jan. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem, csak azt hiszik/hisszük. Velem már volt ilyen hogy "beleszerettem" egy énekesbe, 4 évig azt hittem szerelmes vagyok, végül még külföldre is kimentem utána és össze is jöttünk. Kb 2 hét kellett hogy rájöjjek nem szeretem mert nem is olyan mint amilyennek én elképzeltem.
2010. jan. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

fiatal korban szinte mindenki "szerelmes" lesz egy sztárba. Nálam Leondardo DiCaprio volt a nyerő:D Ma már elég vicces ebbe bele gondolni. Ezt mindenki kinövi, ha nem akkor egy pszichológus segítsége jól jöhet.


21/L

2010. jan. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*Leonardo
2010. jan. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Oké de nem konkrétan arra gondoltam hogy világsztárokba mint a legtöbb lány is pl. hogy Robert Pattinsonba bele van zúgva miután megnézte az Alkonyatot. Hanem egy magyar ember egy magyar hírességbe
2010. jan. 31. 19:29
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát az is lehetséges, de ugyanúgy csak álomkép, ha nem ismered személyesen az illetőt.:)


tommy

2010. febr. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És ha mindössze egy (pl. rendezvény, koncert stb. utáni)találkozás után, ha jól ki jön a két ember? :$ :) ...
2010. febr. 1. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!