Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy az a probléma hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy az a probléma hogy a legjobb barátja húga vagyok? (21/L)

Figyelt kérdés

Én tudom magamról hogy szeretem őt. Az már kérdéses hogy az ő fejében mi van. Közel 6 éve ismerjük egymást, család imádja, tegezőviszony szülőkkel, nagyszülők is odáig vannak érte, szóval sehol semmi gond. Sosem volt átlagos a kapcsolatunk, most meg, hogy napi szinten találkozunk, főleg nem az.Szép lassú léptekben eljutottunk odáig hogy ha baj van a másikhoz megyünk "panaszkodni", ha buli van akkor már párosként vagyunk jelen ( nem, nem csatak részegen ), és alapból is látszik hogy másképp viselkedik velem ( pozitívabb értelemben ). A múltkor elkezdett egy olyat mondani nekem, hogy nagyon tiszteli szüleimet a bátyám a legjobb barátja és furán érzi magát amiatt ami köztünk volt/van. Sajnos a gondolatmenetét nem fejezte be mivel a társaság közbeszólt. Azóta nem beszéltünk erről én pedig megmondom őszintén félek felhozni témának.

A legjobb barátom szerint nagyon is szeretne tőlem valamit csak fél a család reakciójától. Ha tényleg ez a probléma hogyan lehetne orvosolni?


2014. dec. 7. 11:21
 1/2 A harmadik szem ***** válasza:
Megkéred, hogy fejezze be a mondanivalóját, megbeszélitek és úgy cselekedtek, ahogy az nektek a legmegfelelőbb.
2014. dec. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egészen pontosan ugyan ebben a cipőben járok/jártam, csak én voltam az a fiú, akinek a legjobb barátja húgába sikerült belebolondulnia. És igen, mi is azért nem kezdtünk soha bele, mert féltünk a család véleményétől, meg attól is, hogy mi lesz ha netán nem működik. Utána nagyon nehéz lenne egy társaságban maradni. Bár a bátyja áldását adta ránk és örült is neki, de a szülőkkel nem ment volna ilyen egyszerűen, hiába szeretnek engem is.Szóval igen. ez nagyon nagy visszatartó erő nála, ebben biztosra mehetsz. De ha mégis belevágtok,akkor egy kalappal hozzá.
2014. dec. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!