Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan korrigálhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan korrigálhatnám a hibámat?

Figyelt kérdés

Gimnáziumot váltottam,most járom a 3.osztályt.A faluól kb.50-55 percnyire lakom,és egy fiúval járok be aki az osztálytársam lett.Ez ugyebár napi minimum 2óra hossza amit mindenképpen együtt töltünk.Most ismertem meg szeptemberben,és novemberre már teljesen belészerettem.Éreztem hogy ő neki is vannak érzései..Október elején meg is csókolt,rá 2 hétre megkérdezte jogy szeretnék e barátnője lenni.Én azt mondtam hogy nem tudom.De csak azért mondtam ezt,mert korábban egyik barátnőmnek azt mondta,hogy ő biztos benne hogy igent mondanék:D Szóval dacból,egórombolásból azt mondtam hogy nem tudom.Persze ezt meg is bántam nagyon.Azóta folytatódik köztünk ez a se veled,se nélküled kapcsolat.Viszont egyértelmű hogy én vele szeretnék lenni,de ő kijelentette hogy többet nem fog rákérdezni.Hogyan tudnám megmondani neki? Igazából nagyon jó a kapcsolatunk,tehát nem vagyok szégyenlős előtte vagy bármi,csak nem szeretnék rámenős lenni.Na meg az milyen dolog már,ha egy lány hozza fel... :'D

Válaszokat előre is köszönöm!

16/L


2014. dec. 7. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerűen megmondod neki. Ennyi.
2014. dec. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mit kell túlbonyolítani? Mondd meg neki, és kész. Attól nem leszel rámenős, mert normális stílusban elmondod, hogy mit szeretnél. Pláne úgy, hogy ő is ezt szeretné...
2014. dec. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!