Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most már komolynak vehetem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már komolynak vehetem a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Lassan 20 éves vagyok és nyáron összejöttem egy 16 éves sráccal. Nem látszik rajta hogy fiatalabb lenne szóval ez nem számít, és amúgy is úgy volt hogy kimennek külföldre szóval csak kavartunk, de aztán mégsem mentek ki és egymásba szerettünk. Nagyon nagyon szeretem, soha senkivel sem volt még olyan jó mint vele, de félek mert nagyon fiatal még. Először próbáltam nem komolyan venni az egészet de most már nem megy. Mert ő is azt mondta hogy ezt nagyon komolyan gondolja. Eddig távkapcsolatba voltunk, de csak azért eljött ebbe a városba tanulni hogy közelebb legyen hozzám, konkrét jövő képe van, rendesen tanul, diákmunkázik, és minden hónapba ösztöndíjat kap, a szakmunkás suliba. Azt mondta, hogy rajta semmi sem múlik, ha elmúlt 18 akár össze is költözhetnénk, én is dolgozok, szinte már most is lenne pénzünk albérletre. Tudom, hogy ez fél év után még korai, de nem is ez a lényeg. Ha 16 éves létére így gondolkozik, akkor már végre komolyan vehetem a kapcsolatunkat?
2014. dec. 8. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Te valami visszamaradott vagy?
2014. dec. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, igen, de ez a korkülönbség biztos, hogy zavarna engem, egy idő után és lehet hogy nem sokára teljesen más elképzeléseitek lesz, nehogy összeköltözzetek most nagyon elszúrnátok!!!
2014. dec. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kapcsolatotokat komolyan veheted, ritka érett 16 éves pasinak tűnik. De azért csodát ne várj, hogy már örökké egy pár lesztek. Nagyon fiatal még, és biztosan szerelmes is, de ha majd elmúlik a nagy lángoló érzés, akkor majd ne lepődj meg, ha új kapcsolatra vágyik majd. 16 éves, még sok tapasztalarra lesz szüksége, ami teljesen jogos is, joga van megélni a tapasztalatokat más nőkkel is.
2014. dec. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A szülei mit szólnak, hogy egy nála 4 évvel idősebb csajjal jár?


Nem ítélkezem, a ti életetek, ha nektek megfelel a másik a korkülönbségek és az érettségi különbségek ellenére is, akkor oké, csak ne lepődj meg azon, ha esetleg ez a fiatal kamasz esetleg más lányokkal is el kezd flörtölgetni új tapasztalatszerzés gyanánt vagy csak kíváncsiságból, hogy milyen lehet mással.


Bocsi, de azt ne kérd, hogy megértsem, hogy egy 20 éves lány, egy érettlen kis kamaszt hogy szerethet. Mivel ugye tudjuk, hogy a pasik nagy többsége, természetesen lehetnek kivételek, később érnek.

2014. dec. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!