Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő, ha a környezetemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha a környezetemben minden csaj foglalt? Matematikailag minden csaj, nem nagyok az elvárásaim.

Figyelt kérdés

Nem úgy értem, hogy minden környező faluban, a BME-re járok. Itt nincsen valami sok csaj, akik vannak azoknak mindnek van barátja, meg azoknak a barátnőinek is mindnek van.


Akárhova megyünk itt pesten kocsmába, szórakozóhelyre néhány barátommal, MINDENHOL csak pasik vannak, vagy ha vannak nők is akkor az vagy a pasijukkal van, vagy körülveszi 4-5 pasi és így nem lehet megszólítani sem.

És mondom, darabszámra van 0 olyan csaj akit ismerek és facér, nekem már jó lenne egy csúnyább is csak csaj legyen.


Ami engem illet külsőre és egzisztenciát tekintve sem vagyok előnytelen, és gyáva és félszeg sem vagyok. Csak az a baj h tényleg nincs senki aki "szóba jöhetne".


Mit csináljak? Szólítgassak le az utcán csajokat h "bocs de te nem vagy véletlenül szabad"? vagy mit?


2014. dec. 8. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ezek a mostani csajok mindegy nekik ha nem szerelmesek, akkor is jarnak valakivel, mert cikinek tartsak ha megkerdezik toluk hogy van baratod? es a valasz nincsen
2014. dec. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
VIK? :D
2014. dec. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak az foglalt akin éppen fekszenek! Ez a mai csajokra hatványozottan igaz, úgyhogy ne parázz ;)
2014. dec. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Majd ha végzett mérnök leszel egy átlagos multis állásod, hirtelen népszerű leszel a csajoknál. :)

Anno BME-sként Kandós bulikra jártam, ahol Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Karos csajok voltak, akik már akkor pályáztak ránk...

2014. dec. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!