Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok miert vagytok egyutt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok miert vagytok egyutt a pasitokkal ha nem vagytok ugy istenigazan szerelmesek bele, meg o sem beletek?

Figyelt kérdés
Ugye tudjatok hogy ha ez kiderulne, nalam eselyetek se lenne, nem kellenetek, mert alacsony az erkolcsi szintetek. Udv, egy herceg feher lovon.

2014. dec. 8. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Mert sokan gaznak tartjak, ha megkerdeznek toluk, hogy van-e pasijuk, es nincs lenne a valaszuk. Mondom ezt ferfikent. Az emberek 75%-a tarsfuggo.
2014. dec. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%

óóó, mennyi iylet ismerek...csak azért van épp velle, hogy legyen valakije, és ne legyen egyedül, de tudja, hogy nem ő az "igazi2. aztán hajön egy jobb, lecseréli.


U.i.: utálom a nőket.

2014. dec. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ilyet, vele, "igazi"... bocs, kicsit gyorsan írtam. :D
2014. dec. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Na, ez jó kérdés. :D Én nem vagyok ilyen, nagyon szeretem a barátomat és ő is engem. Sokan "divatból", meg a környezetük elvárárából vannak együtt valakivel. :/ 16/L
2014. dec. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

herceg fehér lovon? Jöhet!

na kíváncsi vagyok ki ez a nagyképű..:D

Am.engem is érdekelne...én csaj vagyok és nincs pasim most.

2014. dec. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tök egyszerű:szex miatt. Fiatal vagy, az igényeid ilyenkor a legmagasabbak, de nem akarod, hogy könnyűvérűnek tartsanak vagy/és neked nem swag yolo nagyonmenő a szexkapcsolat.
2014. dec. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

férfiaktól is kérdezhetnénk ugyanezt. miért van együtt egy pasi olyan lánnyal, akibe nem szerelmes, és aki őt sem szereti (a kérdésedben ez is benne van...).


ismerősi körömben van egy csomó ilyen. bár itt már nem tinikről beszélek, hanem házas, családos emberekről. mindkét irányba zajlanak a megcsalások, van, ahol tudnak erről a felek, van, ahol nem. de kilépni valamiért nem lépnek ki a kapcsolatból. pedig sok esetben maga a házasság is már úgy köttetett, hogy (szerintem) teljesen feleslegesen, már az előtt is hűtlenek voltak, és max ragaszkodás van a felek között, szerelem vagy tisztelet már évek óta nincs.


de hogy ezt miért vállalja be bárki is, azt nem tudom. számomra rejtély. talán mert még fiatal vagyok, és hiszek az igaz szerelem erejében, ők a párom korosztálya, kicsit idősebbek (azért nem sokkal), lehet, hogy már nem hisznek ilyen rózsaszín ábrándokban. nem tudom.


a tizenéveseknél viszont főleg nem értem. ott még bőven lenne lehetősége keresgélni, jobbat találni. aztán ha mégsem teszi... döbbenetes.


22/l

2014. dec. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sokan azt is hiszik,hogy szerelmesek,avagy majd jön a nagy fellángolás idővel.A lényeg egy stabíl kapcsolatban lenni a többi mellékes.
2014. dec. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, én sem értettem sosem azokat, akik csak úgy vannak, hogy pl. ne legyenek egyedül, s pont kapóra jött valaki.


Én azért vagyok a Párommal és Ő is velem, mert szeretjük egymást, kitartunk egymás mellett, és együtt építjük a közös jövőnk.

És nem kell nekem fehér lovon herceg, bőven elég a Párom, de ha úgy vesszük nekem Ő pont az lett.

2014. dec. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert engem nem lehet szeretni, túl rendes vagyok:) akit mindennél jobban szerettem, a rosszra bukott...
2015. febr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!