Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tehetném jóvá? Többi alul.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném jóvá? Többi alul.

Figyelt kérdés

Van egy lány, akinek van barátja, de tetszünk egymásnak es imádjuk egymást. :( tudom és Ő is tudja h nem szabadna...

Na szóval már régóta fogjuk egymás kezét amikor alkalmunk van rá, és simogatom a lábát. A legutóbbi ilyen alkalomkor kicsit túlzásba vittem a simogatást, es a 2 combja közé nyúltam be.:( Kb 5p múlva erősen kert h hagyjam abba és elvitte a kezem onnan.

Azóta nemtudom mivan velem, gondolom haragszik ram, bűntudata van, de higyjétek el, nem csináltam volna ha nem tudom h mit gondol rolam, es azt is tudom hogy egy f**** voltam..

Megbántam, bocsánatot kértem de látom hogy meg nincs rendben és megis ertem hiszen BARÁTJA VAN! De akkor is valahogy jóvá szeretnem tenni nagyon nagyon. Ismerem a lányt, es jóvá tudnám tenni 100% es megbocsáltana csak a kérdés h hogyan.

Es mielőtt bárki elkezdene szidni hogy "baratja van, ember!", elmondom hogy nem akarok semmi sem csak hogy legyünk ugyanolyan jóba mint az incidens előtt..:(

Köszi

17/f



2014. dec. 8. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:

elmondom hogy nem akarok semmi sem


most már....

2014. dec. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!