Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban vége? Többi lent

Figyelt kérdés

Többször mondtam a volt páromnak, hogy ha szeretne valamit, akkor még most próbáljuk megbeszélni. (Én próbáltam, hogy hátha veszi a lapot. Azért mondtam, hogy vége, mert alig találkoztunk.) De egyszer sem jött megbeszélni. Mintha nem is érdekelné, inkább elfogadná. Még mindig hívogat, beszélünk de nem több. Ugyanúgy becézget, néha mondja, hogy szeret. De akkor mi ez az egész?

18L


2014. dec. 8. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm ugyan ilyen... Azt mondja imád de nem nagyon találkozunk, fogalmam sincs mit akar mi ez az egész... Ha letiltom facebookon sms küld, vagy felhív...

Nem akarja hogy eltűnjek az életéből, de a rendszeres találkozók se hiányoznak neki, akkor mit akar?


Vannak megválaszolatlan kérdések, és ezekkel az emberekkel ezt nem lehet megbeszélni, legjobb eltűnni örökre az életükből, ha keresnek nem foglalkozni velük majd abbahagyják. Ha szeretnének úgy is mellettünk lennénk, de még sincsenek és ez mindent elárul...

De ha szeretjük nehéz végleg örökre elszakadni tőlük...


25F

2014. dec. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez semmi.
2014. dec. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Talán tanácstalan és tőled vár megoldást.

3év + félév se veled, se nélküled kapcsolat után én is ilyen voltam. Fogalmam sem volt, hogy mitévő legyek. Egy őszinte mosolyt nem láttam rajta, alig volt pozitív visszajelzés. Egy darab szarnak érzetem magam és ő nem segített, csak tengette a napokat.

Hozzá kell tennem helyén van az eszem, sok lány irígykedett rá miattam. Tudtam mi kell egy nőnek. De ez a helyzet teljesen tacsra tett.

Lehet vele is ez van..


21/F

2014. dec. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!